لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

انصاری فرد فعلا قرمزها را در آب نمک گذاشته است

 ابتدای فصل گذشته که علی دایی هدایت پرسپولیس را بر عهده گرفت بحث حضور کریم انصاری فرد نیز در این باشگاه به گوش رسید. آقای گل لیگ سیزدهم که ارادت خاصی به شهریار دارد در آن برهه به دلیل قرارداد با تراکتورسازی نتوانست به پرسپولیس برگردد تا این پرونده برای یک فصل فوتبالی بسته شود...

هموطن: ابتدای فصل گذشته که علی دایی هدایت پرسپولیس را بر عهده گرفت بحث حضور کریم انصاری فرد نیز در این باشگاه به گوش رسید. آقای گل لیگ سیزدهم که ارادت خاصی به شهریار دارد در آن برهه به دلیل قرارداد با تراکتورسازی نتوانست به پرسپولیس برگردد تا این پرونده برای یک فصل فوتبالی بسته شود.

حالا با پایان لیگ و نزدیک شدن به فصل نقل و انتقالات دوباره دایی به سراغ مهاجم مورد علاقه خود رفته است. خروج قطعی حاتمی و احتمالا سید صالحی مزید بر علت شده تا دایی با اصرار بیشتری برای جذب انصاری فرد پای میز مذاکره بنشیند.

انصاری فرد که این روزها بازیکن آزاد محسوب می شود یکی از گزینه های اصلی دایی برای لیگ چهارهم است اما در این میان یکی، دو پیشنهاد خارجی باعث شد تا انصاری فرد تا به امروز پاسخ روشنی به درخواست رسمی پرسپولیسی ها ندهد. مهاجم موفق فصل گذشته تراکتور که هفته گذشته با پیشنهاد سرخپوشان روبه رو شده با توجه به در پیش بودن رقابت های جام جهانی ترجیح می دهد تا به جای عقد قرارداد با پرسپولیس یا هر باشگاه دیگری تمرکز خود را روی درخشش در جام جهانی برزیل معطوف کند، اتفاقی که می تواند در صورت وقوع مسیر حرفه ای انصاری فرد را تا حد بسیاری تغییر دهد.

این در حالی است که سرخپوشان با توجه به محدودیت مالی و توصیه های وزارت مبنی بر کاهش هزینه ها بعید است که بتوانند رقم درخواستی انصاری فرد را تامین نمایند.

منبع خبر: فیفادی

جدید ترین مطالب سایت