لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

تفکیک جنسیتی در صدا و سیما صحت ندارد

مدیر روابط عمومی معاونت صدا درباره خبر برخی خبرگزاری ها و سایت ها که بر اساس یک شایعه بدون ذکر منبع منتشر شده است و در آن از آغاز تفکیک جنسیتی در صدا و سیما خبر داده اند گفت: مگر صدا و سیما مدرسه است که در آن تفکیک جنسیتی شود.

هموطن :علی اکبر خدابخش در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما ابلاغ بخشنامه تفکیک جنسیتی و اجرای آن در شبکه های رادیویی را به شدت تکذیب کرد.

بر اساس این گزارش، مدیر روابط عمومی معاونت صدا افزود: برخی از خبرگزاری ها و سایت ها نیز بدون اینکه تائیدیه و یا تکذیبیه این خبر را جویا شوند آن را منتشر کردند و نمی دانم که چه هدفی از انتشار آن داشته اند.

وی با اشاره به اینکه تفکیک جنسیتی در بسیاری از نهادها و سازمان ها معنا ندارد و تولید برنامه در رسانه با حضور زن و مرد صورت می گیرد گفت: اگر اندکی با برنامه سازی در صدا و سیما آشنا باشید متوجه خواهید شد که طرح موضوع تفکیک جنسیتی در صداوسیما نشدنی است.

خدابخش ادامه داد: البته این مطلب نیز مورد تایید است که بعضی از برنامه های صداوسیما در ایام تعطیلات و بعضی مناسبت ها بیشتر از وجود آقایان بهره می برد چراکه طبیعتا گاهی برنامه هایی وجود دارد که خانم ها نمی توانند تا دیروقت در سازمان حضور یابند و با توجه به محدودیت ها و دیگر مسئولیت های خانم ها ملاحظاتی درباره آن ها رعایت می شود که این موضوع تنها محدود به سازمان صدا و سیما نیست.

وی گفت: بارزترین مصداق رد وجود بخشنامه ای در خصوص تفکیک جنسیتی ترکیب بخش های مختلف معاونت صدا، دفتر معاون صدا و نیز روابط عمومی این معاونت است که در آن هیچگونه تفکیکی جنسیتی دیده نمی شود.

چند روزی است در سایت ها و برخی خبرگزاری ها شایعه ای از وجود بخشنامه ای با مضمون «تفکیک جنسیتی در صداوسیما» منتشر شده است و برخی شبکه های ماهواره ای نیز به آن دامن زده اند.

جدید ترین مطالب سایت