فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

ست پوشی؛ کت شلوار مشکی و کفش قهوه ای

 در دنیای مردانه، گاهی اتفاق می افتد که میان پوشیدن کت شلوار مشکی و کفش یا کمربند قهوه ای دچار تردید می شویم. این پرسش در ذهن مان مدام تکرار می شود، که این دو رنگ با هم سازگاری دارند؟ پاسخ هم ساده است و هم روشن، آری. این دو رنگ تنها رنگ هایی هستند که به خوبی با هم ست می شوند و سازگارند. براحتی می توانید شلوار مشکی را با کمربند و کفش قهو ای بپوشید .

هموطن :سایه و نوع رنگ

 

 انواع مختلف رنگ قهوه ای مانند شکلاتی ، کاراملی و ... وجود دارد. با این وجود رنگ های مشکی و قهوه ای رنگ های خنثی هستند. شلوار سیاه با چکمه و کمربند مشکی و شلوار جین مشکی چسبان ظاهر را جذاب تر می کند. تنها مشکل مطابقت کفش با کمربند است که باید همرنگ باشند به عنوان مثال (کفش قهوه ای روشن و کمربند شکلاتی) که با هم هماهنگی ندارند.

پارچه و مواد

شلوار پارچه ای مخملی سیاه با کفش بندی اسپرت قهوه ای مناسب نیست . پارچه و مواد تشکیل دهنده آن بسیار مهم هستند. پارچه های مرغوب مانند جین، چرم، کبریتی و جیر به مراتب بهتر از پارچه های پنبه ای، مخملی و مصنوعی هستند.

لباس های مخصوص بالاتنه

شلوارهای مشکی مد روز و کفش های سبک و چکمه ، ژاکت های کشمیری چسبان و پیراهن های پارچه ابریشمی مطابق مد روز هستند. لباس های بالا تنه و پایین تنه باید با هم تناسب داشته باشند. چون مشکی و قهوه ای رنگ های پایه هستند، سعی کنید با شلوار مشکی و کمربند و کفش قهوه ای پیراهنی با رنگ متضاد مانند  رنگ مغز پسته ای، زرد، صورتی، کرم و یا خاکستری بپوشید.

متناسب بودن

رنگ لباس های تان باید با هم تناسب داشته باشد. اگر چه شلوار مشکی با کفش و کمربند قهوه ای متناسب است، اما همیشه برای اطمینان در آینه نگاهی بیندازید.

 

جدید ترین مطالب سایت