فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

کفش هایی که میشه بهشون فکر کرد!

اسم «عروسکی» انتخاب خوبی برای کفش هایی بود که در چند سال گذشته بازار گرمی داشتند؛ کفشهایی ظریف و اغلب تخت که سبکی خوشایندی داشتند اما دوران شکوه این کفش ها به پایان رسیده است و برای امسال مدل هایی به بازار آمده اند که چند سانتیمتری به قد شما اضافه می کنند.

 فکر نکنید قرار است در روزهای پیش رو، کفش های پاشنه دار بپوشید و راهی خیابان های شهر شوید. کفش های مد امسال، اغلب لژ یکسره ای دارند که هم استفاده از آنها راحت است و هم شما را بلندتر نشان می دهند. 

بازگشت ونس ها 

کفش هایی که میشه بهشون فکر کرد!

مدل کلی کفش هایی که به زودی در فروشگاه ها زیاد خواهید دید، از مدل ونس الهام گرفته شده است. کفش هایی با سر گرد و راحتی که هیچ وقت انگشت های پای تان را اذیت نخواهند کرد. طراحان اچ اند ام برای تابستانی کردن این کفش ها، سطح رویکفش را مشبک کرده اند. البته ویژگی دیگر این کفش، رنگ آن است که با لباس های اسپرت مثل جین تضاد جذابی دارد و حس خنکی به ست لباس می بخشد. این کفش را با حدود قیمت 250 هزار تومان می توانید از نمایندگی های این برند در خیابان پاسداران یا فرشته پیدا کنید. 

خلاقیت دوست داشتنی 

کفش هایی که میشه بهشون فکر کرد!

این کفش تمام ویژگی های یک نمونه محبوب روزها را دارد: 1- رنگ روشن، 2- داشتن لژ یکسره با بافت حصیری، 3- داشتن رویه ای مشابه کفش های کلاسیک، 4- استفاده از پارچه های مختلف به جای چرم و جیر مرسوم در کفش ها. اضافه کردن دو سوراخ در دو طرف کفش هم خلاقیت این طراح است. این مدل کفش را می توانید با قیمتی حدود 150 هزار تومان از فروشگاه های برج آرین بخرید. 

پیش به سوی تابستان 

کفش هایی که میشه بهشون فکر کرد!

این کفش زارا هم نمونه ای کاربردی است؛ کفشی که تا آخر تابستان می توانید بپوشید. لژ حصیری و جلویی گرد دارد تا در مجموعه امسال قرار بگیرد اما به دلیل باز بودن وسط کفش در روزهای گرم تر سال هم قابل استفاده است. این کفش را با حدود قیمت 180 هزار تومان می توانید از فروشگاه های زارا بخرید. این کفش به دلیل استفاده از چرم مشکی برای استفاده روزانه پیشنهاد بهتری است. 

عروس پوشان

کفش هایی که میشه بهشون فکر کرد!

با کفش های تورنشان آشنا شوید؛ کفش هایی که به جای هر پارچه رایجی از تور و گیپور در دوخت آنها استفاده شده است. بی شک خنک تر از این کفش ها برای روزهای پیش رو پیدا نخواهید کرد. ویژگی این کفش ها در مقایسه با کفش های عروسکی سال های گذشته، داشتن یک تا دو سانتیمتر لژ است که فشار کمتری به کمر و پا هنگام راه رفتن وارد می کند. این کفش را با حدود قیمت 100 هزار تومان می توانید در مرکز خرید تندیس پیدا کنید. 

 آهنی شوید

کفش هایی که میشه بهشون فکر کرد!

سرپوش آهنی کفش را هم به خاطر بسپارید. اگر در فروشگاه های کفش چرخ بزنید، حتما ونس هایی که قسمت جلوی آنها تکه فلزی کار شده را خواهید دید. این کفش ها را در رنگ های ملایم تابستانی مثل گلبهی، سفید و البته رنگ های خاصی مثل طلایی و نقره ای خواهید دید. این کفش ها را با قیمتی حدود 200 تا 250 هزار تومان از فروشگاه های زارا، مانگو و. . . خواهید یافت. این مدل کفش بهترین انتخاب برای ست های نیمه رسمی است. 

نقش های ماندگار

کفش هایی که میشه بهشون فکر کرد!

در یک نگاه کلی، کفش هایی که برای تابستان امسال طراحان به شما پیشنهاد می کنند، ساده هستند اما نمونه هایی که با پارچه های نقشدار تهیه شده اند را هم می توانید در این مجموعه ها ببینید؛ نقوش ریز گل، چارخانه، راه راه و. . . حتما به چشم تان می آید که انتخاب خوبی برای تابستانی کردن حال و هوای یک ست هستند. این کفش را با حدود قیمت 100 هزار تومان در مرکز خرید قائم می توانید بخرید. 

کفش هایی که میشه بهشون فکر کرد!

جدید ترین مطالب سایت