فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

یک آهنگساز معروف کشته شد!

«جیمز هورنر» ، آهنگساز معروف ، در حالی که خودش هدایت هواپیمای تک موتوره اش را بر عهده داشت ، دچار حادثه شد و سقوط کرد و همانجا کشته شد.

 

یک آهنگساز معروف کشته شد!

«جیمز هورنر» ، آهنگساز معروف ، در حالی که خودش هدایت هواپیمای تک موتوره اش را بر عهده داشت ، دچار حادثه شد و سقوط کرد و همانجا کشته شد.

سقوط هواپیمای شخصی آهنگساز "تایتانیک"

«جیمز هورنر» ( James Horner ) آهنگساز برجسته سینمای جهان که ساخت موسیقی چندین فیلم برنده اسکار را برعهده داشت با هواپیمای شخصی خود در کالیفرنیای جنوبی سقوط کرد و در سن 61 سالگی درگذشت.

«جیمز هورنر» علاوه بر ساخت موسیقی فیلم «تایتانیک» پرفروش ترین موسیقی فیلم تاریخ که یک جایزه اسکار برای او به ارمغان آورد، ساخت موسیقی فیلم هایی چون «آواتار»، «ذهن زیبا»، «شجاع دل»، «بیگانگان» و «آپولو 13» را نیز در کارنامه درخشان هنری خود داشت.

«جیمز هورنر» در حالی که خودش در حال هدایت هواپیمای تک موتوره اش بود دچار حادثه شد و در نزدیکی «سانتاباربارا» ( Santa Barbara ) در کالیفرنیای جنوبی سقوط کرد.

«سیلویا پاتریشیا»  ( Silvia Patrisia )همکار آهنگساز او با تائید این خبر در صفحه فیسبوک خود نوشت: "ما فردی فوق العاده با قلبی بزرگ و استعدادی باورنکردنی را از دست دادیم. او در حالی درگذشت که مشغول کاری بود که عاشقش بود."

سخنگوی اداره آتش نشانی منطقه «ونچورا» اعلام کرد که «جیمز هورنر» در ساعت 9:03 صبح به وقت محلی دچار حادثه شده و تنها خودش در هواپیما حضور داشته است.  «هورنر» آموزش خلبانی دیده بود و به گفته وکیلش چندین هواپیمای خصوصی در اختیار داشت.

«جیمز هورنر» متولد 1953 در لس آنجلس فرزند «هری هورنر» ( Harry Horner ) طراح تولید هالیوودی است که پیش از تحصیل در رشته موسیقی در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی در کالج سلطنتی موسیقی لندن آموزش دیده بود.

وی پس از ساخت چند موسیقی کنسرت ، در دهه 1970 در اوایل دهه 1980 به موسیقی فیلم روی آورد و کار خود را با ساخت موسیقی فیلم های «بانوی قرمزپوش» و «سفرستاره ای 2» آغاز کرد.

او اولین بار برای ساخت موسیقی فیلم «بیگانگان» نامزد جایزه اسکار شد و پس از آن ساخت موسیقی فیلم های مطرحی چون «شجاع دل» ،«آپولو 13» و «ذهن زیبا» را به دست گرفت.

«جیمز هورنر» در سال 1997 برای ساخت موسیقی فیلم «تایتانیک» ساخته «جیمز کامرون» ( James Cameron ) موفق به کسب جایزه اسکار بهترین موسیقی متن شد و در سال 2010 نیز دوباره با «کامرون» در فیلم «آواتار» همکاری کرد. او اخیرا نیز از همکاری خود برای ساخت موسیقی دنباله های «آواتار» خبر داده بود.

گردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ

جدید ترین مطالب سایت