فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

گمانه زنی ها از حضور دوباره فرزاد حسنی در تلویزیون!

فرزاد حسنی این روزها مشغول رایزنی برای اجرای یك برنامه گفت وگومحور در تلویزیون سیماست.

 

گمانه زنی ها از حضور دوباره فرزاد حسنی در تلویزیون!

فرزاد حسنی این روزها مشغول رایزنی برای اجرای یك برنامه گفت وگومحور در تلویزیون سیماست.

از حواشی پیرامون فرزاد حسنی تا حضورش در تلویزیون

در حالی که اخیرا نام فرزاد حسنی به عنوان یکی از گزینه های اجرا در برنامه “هفت” شنیده می شد اما به تازگی اطلاعات تازه تری درباره این مجری منتشر شده است.

در کنار مرور حواشی یکی دو سال اخیر این مجری جوان، در این باره سخن گفته شده که فرزاد حسنی تلاش هایی را برای اجرای برنامه ای اجتماعی در سیما آغاز کرده است.

متن کامل این گزارش از این قرار است:

تلاش فرزاد حسنی برای اجرای برنامه تابستانی

فرزاد حسنی، مجری شناخته شده تلویزیون كه از اواسط دهه ۸۰ و بعد از نیمه كاره ماندن برنامه «كوله پشتی» هیچ گاه نتوانست به عنوان یك مجری ثابت به تلویزیون بازگردد، این روزها تلاش های تازه ای را برای اجرای یك برنامه تابستانی انجام می دهد.

حسنی در سال های دوری از تلویزیون سعی كرد با تجربه در حیطه هایی چون بازیگری بخش دیده نشده از توانایی های هنری خویش را بروز دهد اما تصویر تیپیكالی كه در سریال هایی چون «مسیر انحرافی» و فیلم هایی چون «آمین خواهیم گفت» از خود بروز داد، باعث شد به عنوان بازیگر كسی وی را جدی نگیرد.

حواشی فرزاد حسنی در دو سال اخیر

او در دو سال اخیر هم بیشتر به واسطه حواشی مرتبط با زندگی شخصی اش یعنی ماجرای ازدواج با آزاده نامداری و سپس طلاق زودهنگامش در كانون توجه قرار داشت. به دنبال آن نیز شایعه ای مشكوك درباره تصادف و سپس مرگ این مجری در اتوبان همت منتشر شد؛ شایعه ای كه هرچند تكذیب شد اما در همان مدت انتشار تا تكذیب، جو مثبت همذات پندارانه ای را نسبت به این مجری فراهم كرد و كم نبودند مخاطبانی كه در گروه های اجتماعی با همدلی فراوانی به این مجری نگریستند.

طرح تولید برنامه ای اجتماعی با محوریت جوانان

فرزاد حسنی این روزها اما مشغول رایزنی برای اجرای یك برنامه گفت وگومحور در سیماست. او از یك طرف تلاش هایی را برای جانشینی محمود گبرلو انجام داده است و از طرف دیگر طرح تولید برنامه ای اجتماعی با محوریت جوانان و خانواده را نیز به دو شبكه اصلی سیما ارائه كرده است. البته كه ارتباطات نزدیكی كه وی از گذشته با معاونت سیما داشته است، شرایط ارائه این طرح ها را فراهم كرده است اما مسئله اینجاست كه حواشی عجیب و غریبی كه از ابتدای سال گریبان این مجری را گرفته شرایط را برای حضور مجدد وی در رسانه ملی به شدت دشوار كرده است.

تذکرات مدیران بالادستی

مدیران بالادستی رسانه ملی در گفت وگوهایی كه با حسنی داشته اند درباره این حواشی به او تذكر داده اند و حتی به صراحت به او گفته اند كه به دلیل سوءتفاهماتی كه درباره زندگی شخصی وی در ذهن مخاطبان ایجاد شده نمی تواند مجری برنامه هایی باشد كه دارای جنبه آموزشی برای قشر جوان هستند. این شد كه حسنی سعی كرده تغییراتی را در طرح های پیشنهادی اش ایجاد و ماهیت آنها را از آموزشی به سرگرم كننده تبدیل كند.

بازگشت حسنی با الگوی رشیدپور!

با این حال بازگشت دوباره حسنی با برنامه ای گفت وگومحور بعید به نظر می رسد مگر اینكه حسنی مانند همتایش رضا رشیدپور به سراغ یك شبكه فرعی مثل «نسیم» رفته و به جای برنامه گفت وگو محور، جنگی آیتمیك را روی آنتن ببرد و در فواصل میان آیتم ها هم درباره اهمیت نظافت در شهر و پرهیز از ریختن زباله در معابر عمومی سخن گوید.

گردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ

جدید ترین مطالب سایت