لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

غذا خوردن در روز عروسی را فراموش نکنید!

معمولا عروس خانم ها در روز عروسی و در بین آن همه کار یا فراموش می کنند غذا بخورند یا از ترس بد شدن حال شان چیزی نمی خورند در حالی که خوردن غذای مناسب در روز عروسی برای زیباترین شدن بهترین راه است. در اینجا با مشورت افراد حرفه ای برنامه غذایی برای عروس ها تهیه کردیم تا زیبا، پر انرژی و با آرامش بمانند.

هموطن :

مهم ترین وعده غذایی حتی در روز عروسی

هیچ کس، عروس گرسنه دوست ندارد. لطفی در حق خودتان بکنید و یک صبحانه سبک بخورید. با همه فراز و نشیب هایی که در ادامه روز خواهید داشت، حتما باید صبحانه مناسبی بخورید تا بتوانید پرانرژی ادامه دهید. پیشنهاد ما صبحانه هایی با این مواد است: لقمه کره بادام زمینی به همراه تکه ای میوه. ماست یونانی با غلات (برشتوک). نان جو سبوس دار کوچک با پنیر خامه ای سبک.

ناهار و میان وعده در هر زمانی که وقت دارید

غذا خوردن در روز عروسی را فراموش نکنید!

به نوشته نیکو، احتمالا در روز عروسی تان فراموش می کنید که ناهار بخورید پس به ساعت کاری نداشته باشید. هروقت می توانید، بخورید. در روز عروسی هزار کار برای انجام دادن دارید و با چندین نفر باید حرف بزنید و ملاقات کنید، در نتیجه شاید فرصت دقیق و کافی برای ناهار نداشته باشید. برای ناهار بهتر است از یک پروتئین سبک و سبزیجات استفاده کنید. از همراهان تان بخواهید که در طول روز به شما میان وعده های مختلف بدهند. خوراکی هایی مثل: آجیل، بادام، کراکر کره بادام زمینی، نصف ساندویچ بوقلمون، سیب و پنیر.

همراهی با میهمانان

غذا خوردن در روز عروسی را فراموش نکنید!

یک ترفند زیرکانه برای میزبانی این است که هر موقع میهمان تان در حال خوردن است شما هم کمی خوراکی بخورید. همین مزه کردن های کوچک نیز می تواند به شما کمک کند که تا نیمه های شب سرپا بمانید و در جشن سرحال باشید.

آب، سرچشمه حیات

گفته می شود که آب مایه زیبایی است. پس در روز عروسی و دو روز قبل از آن روزی 8 لیوان آب بنوشید. کمبود آب در بدن باعث زمخت و خشک شدن پوست می شود. برای اینکه پوست شفافی داشته باشید و انرژی تان هم کافی باشد، خوراکی های آب دار مثل: هندوانه، خیار و مرکبات بخورید.

جدید ترین مطالب سایت