لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

زن جوان با مشت شوهر خشمگین کشته شد/ قاتل رضایت گرفت

مرد جوانی که پس از درگیری خانوادگی همسرش را به قتل رسانده بود در حالیکه قرار بود اعدام شود توانست رضایت بگیرد و از جنبه عمومی جرم محاکمه شد.

هموطن :بیست و چهارم مرداد سال 89 ماموران کلانتری 17 پیشوا در جریان وقوع مرگ مشکوک زن جوانی قرار گرفتند. آنها بلافاصله موضوع را در دستور کار خود قرار دادند و با حضور در بیمارستان به تحقیق در این رابطه پرداختند. 

در بررسی های نخست مشخص شد که این زن با شوهرش اختلاف داشته و پس از یک درگیری با او ، ضربه مغزی شده است. بنابراین شوهر این زن دستگیر شد و در نهایت در بازجویی ها به قتل همسرش اعتراف کرد.

این مرد در بازجویی ها به ماموران گفت: همسرم یک بار ازدواج کرده بود و دختر 11 ماهه ای داشت که با او آشنا شدم و عقد کردیم ، او پدر و مادر نداشت و دلم می خواست کاری کنم تا در خانه ام آسایش داشته باشد. اما همسرم همیشه مرا عصبانی می کرد. او شبها دیر به خانه بر می گشت. بارها به او تذکر دادم اما حرفم را گوش نمی کرد. تا اینکه ظهر روز حادثه در حالیکه به شدت عصبانی شده بودم به صورت همسرم سیلی زدم. سپس با مشت به سر او کوبیدم که او بیهوش شد. بلافاصله به کمک پدرم او را به بیمارستان بردم.

با اعتراف این مرد، پرونده وی برای رسیدگی به شعبه 113 دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد. در این جلسه مرد جوان در جایگاه ویژه ایستاد و گفت: قبول دارم به سر و صورت همسرم سیلی و مشت زدم اما باور کنید آن ضربه ها کشنده نبود و قصد کشتن نداشتم.

در پایان، هیات قضایی وارد شور شد و متهم را به قصاص محکوم کرد. در حالیکه این حکم در شعبه 11 دیوان عالی کشور تایید شده بود و داشت به مرحله اجرا می رسید متهم توانست از خانواده همسرش رضایت بگیرد. برای همین این مرد صبحامروز در همین شعبه باز هم در مقابل هیات قضایی ایستاد و اینبار از جنبه عمومی جرم محاکمه شد.‎

جدید ترین مطالب سایت