فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

تجاوز به نوعروسان در مقابل چشم همسرانشان + عکس

پسر جوانی با استفاده از سلاح سرد نوعروسان و زنان جوان را تهدید به مرگ می کرد و پس از تسلیم قربانیان، در مقابل چشمان همسرانشان آنها را مورد تعرض قرار می داد.

هموطن :خبر تجاوزهای جنسی به شکل و روش های مختلف در کشورهای غربی هر روز به شکل تازه ای منتشر می شود.

"دانیل الیوت" 24 ساله پس از انجام یک رشته جرایم جنسی، ضرب و شتم و آدم ربایی در سالهای 2010 تا 2014 شناسایی و دستگیر شد.

بنابراین گزارش، "الویت" برای تسلیم کردن قربانی خود از اسپری فلفل، خنجر کوچک استفاده می کرد و قربانیان خود را از میان کسانی انتخاب می کرد که یا متاهل بودند و یا در شرف ازدواج قرارداشتند.

تجاوز به نوعروسان در مقابل چشم همسرانشان + عکس

 این مجرم جنسی خطرناک پس از یافتن قربانیانش آنان را به همراه همسرانشان با تهدید اسپری فلفل می ربود و به طرز بی شرمانه دست و پای  همسران و یا نامزدهای آنان بسته و در مقابل چشم هایشان آنان را  مورد تعرض جنسی قرار می داد.

 "الویت" این اعمال بی شرمانه را شب هنگام در خیابان های خلوت انجام می داد. متجاوز چپاولگر در سال 2007 به اتهام تعرض جنسی به یک دانش آموز ژاپنی در بدینگتون لندن دستگیر شده بود و به دو سال زندان محکوم شده بود.

 وی پس از آزاد شدن بدون عبرت گرفتن از کار اشتباه خود در گذشته اعمال وقیحانه اش را به شیوه ای دیگر انجام داد.

تجاوز به نوعروسان در مقابل چشم همسرانشان + عکس

به گزارش پلیس یکی از قربانیان که تنها 16 سال داشت پس از آنکه در مقابل نامزدش مورد تعرض جنسی قرار گرفت با طرح شکایت، پلیس را از آنچه اتفاق افتاده مطلع کرد.

 به گفته پلیس همسر این قربانی 16 ساله پیش از آنکه "الویت" دست و پایش را بست و با گریه و فریاد التماس می کرد تا قربانی اش را ازاد کند.

 در میان قربانیان وی زن 28 ساله ای که به همین ترتیب در مقابل چشمان همسرش مورد تعرض بی رحمانه این مجرم جنسی قرار گرفت پس از طرح شکایت از "دانیل الویت" در جلسه دادگاه حضور داشت.

 وی قربانیانش را با انواع سلاح سرد به مرگ تهدید می کرد و "فلاهیلز " قاضی این پرونده در جلسه دادگاهی که روز گذشته برگزار شد وی را به اتهام ضرب و شتم ، تجاوز به عنف و آدم ربایی به حبس ابد محکوم کرد.

جدید ترین مطالب سایت