فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

نجات 20 تن از آتش 206

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از نجات 20 تن از ساکنان یک مجتمع مسکونی درپی وقوع حریق در پارکینگ این ساختمان خبر داد.

هموطن :سید جلال ملکی، در این باره گفت: در ساعت 2:25 بامداد امروز وقوع حریق یک دستگاه سواری پژو 206 در پارکینگ یک ساختمان چهار طبقه 11 واحدی به سامانه 125 اطلاع داده شد و به دنبال آن ستاد فرماندهی آتش نشانان را به محل حادثه واقع در خیابان نبرد، خیابان مسلم جنوبی اعزام کرد.

وی با اشاره به حضور آتش نشانان در محل ادامه داد: پس از حضور آتش نشانان در محل حادثه مشاهده شد که حریق درپی آتش گرفتن یک دستگاه سواری پژو 206 در پارکینگ این ساختمان رخ داده و در پی آن دود زیادی طبقات ساختمان را فراگرفته و منجر به محبوس شدن شماری از ساکنان آن شده است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه آتش نشانان بطور همزمان عملیات مهار و اطفای حریق را آغاز کردند، گفت: با تلاش ماموران آتش نشانی 20 نفر که در طبقات این ساختمان محبوس شده بودند نجات پیدا کردند که هفت تن از آنان شامل شش زن و یک مرد دچار دودزدگی و شوک زده بودند که توسط اورژانس مداوا شدند.

ملکی ادامه داد: گروهی دیگر از آتش نشانان نیز سه خودرو از جمله دو دستگاه 206 و یک دستگاه L90 را قبل از سرایت آتش از پارکینگ خارج کرده و شعله های آتش را نیز به طور کامل مهار و اطفا کردند.

به گفته وی آتش نشانان در ساعت 3:12 به عملیات خود خاتمه دادند.

جدید ترین مطالب سایت