لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

وضعیت امنیتی مرزها دربرابر داعش مناسب است

فرمانده نیروی انتظامی کشور درباره وضعیت امنیت مرزهای غربی کشور در مقابل داعش اظهارکرد: وضعیت امنیتی ما در تمام مرزها مناسب است و نیروهای مرزبانی و امنیتی ما در آمادگی کامل به سر می برند و ان شاءالله مشکل خاصی پیش نخواهد آمد.

هموطن :سردار حسین اشتری امروز شنبه در حاشیه مراسم روز جهانی مبارزه با موادمخدر با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران با جدیت تمام برای مقابله با شبکه ها و باندهای موادمخدر ایستاده و مبارزه می کند، گفت: ولی متاسفانه سازمان های بین المللی این جدیت را ندارند و اقدامات آنها در حد شعار است و سیاسی رفتار می کنند.

وی افزود: لازم است کشورهایی که به نوعی در خطر ورود موادمخدر و اعتیاد هستند، با ایران همکاری داشته باشند. ما در مرزها و هرکجا که باشد، حتما اقدامات مقابله ای را انجام می دهیم.

فرمانده نیروی انتظامی کشور با بیان اینکه بنای نظام جمهوری اسلامی ایران، ناجا و ستاد مبارزه با موادمخدر این است که با این پدیده با همکاری و حضور مردم و خانواده ها مقابله کنند، گفت: اقدامات پیشگیرانه ضرورت دارد و امیدواریم نتایج اقداماتی که در این مدت در دست انجام بوده، بزودی مشخص شود. از مردم و سازمان های مردم نهاد درخواست داریم با اراده وارد موضوع پیشگیری و مقابله با اعتیاد شوند.

به گفته اشتری، سه ماهه اول سال 94، میزان کشفیات موادمخدر نسبت به مدت مشابه سال گذشته بیش از 30 درصد رشد داشته و شمار آن به 135 تن رسیده است.

وی ادامه داد: بحث انسداد مرزها را دنبال می کنیم و سعی می کنیم امسال آن را ادامه دهیم البته باید حمایت های مالی و معنوی داشته باشیم که بتوانیم بحث انسداد مرزها را با سرعت بیشتری انجام دهیم.

جدید ترین مطالب سایت