لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

دستگیری اسیدپاش مجنون در لرستان

فرمانده انتظامی استان لرستان از دستگیری مردی که اقدام به پاشیدن اسید به همسربرادر و برادرزاده  هشت ساله اش کرده بود، خبر داد.

هموطن :

سردار محمد قنبری، در تشریح جزئیات این حادثه گفت: حادثه اسید پاشی در ساعات پایانی سه شنبه شب به پلیس اطلاع داده شد و درپی آن بلافاصله تیمی از کارآگاهان و ماموران پلیس به محل اعزام و تحقیقات اولیه در این خصوص آغاز شد.

وی ادامه داد: در تحقیقات اولیه مشخص شد که در شب حادثه زنی 30 ساله به هویت معلوم به همراه دختر هشت ساله اش در خانه خواب بوده و همسر وی نیز حضور نداشته است که برادرهمسرش با سوءاستفاده از این موقعیت وارد خانه شده و در حالی که این افراد در خواب بودند ابتدا صورت آنان را با گیره سر به شکل سطحی مضروب کرده و سپس اقدام به پاشیدن اسید به روی این مادر و دختر کرده است.

فرمانده انتظامی استان لرستان با بیان اینکه متهم که حدود 32 سال سن داشته بلافاصله از محل متواری شده است، گفت: از همان دقایق اولیه تحقیقات برای دستگیری عامل اسیدپاش آغاز شده و این مادر و دختر نیز به بیمارستان منتقل شده و از آنجا نیز به بیمارستانی در تهران آمده اند.

قنبری ادامه داد: تیمی خبره از کارآگاهان پلیس رسیدگی به موضوع را در دستورکار داشتند و سرانجام در عرض کمتر از 24 ساعت از وقوع حادثه متهم را در کوه های بلوران دستگیر و برای بازجویی به مقرب پلیس منتقل کردند.

وی با بیان اینکه برابر اظهارات آشنایان متهم دارای مشکلات روحی و روانی بوده است، گفت: البته این موضوع باید به تایید پزشکی قانونی برسد و در حال حاضر به قطعیت نمی توان درباره آن اظهار نظر کرد.

فرمانده انتظامی استان لرستان با اشاره به انجام بازجویی از متهم خاطرنشان کرد: این فرد که از مدتی قبل از همسرش نیز متارکه کرده است در اظهارات خود ادعا کرد که همسر برادرش با خواندن ورد و دعا باعث جدایی او از همسرش شده و قصد انتقامجویی داشته است و البته اظهارات ضد و نقیض دیگری را نیز به زبان آورد که در مجموع برای وی پرونده ای در این خصوص تشکیل شده و متهم برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.

وی در خصوص وضعیت مصدومان نیز گفت: تیم پزشکی باید در این خصوص اظهار نظر کند.

فرمانده انتظامی استان لرستان در پایان سخنانش از کاهش 50 درصدی وقوع جرائم در سطح استان طی دو سال گذشته خبر داد و گفت: در این مدت مجرمان خطرناک نیز دستگیر شده و از ابتدای امسال تا کنون نیز وقوع جرائم در سطح استان کاهشی 20 درصدی داشته است.

جدید ترین مطالب سایت