لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

لاغراندام ها؛ متناسب لباس بپوشید!

متاسفانه همه مردان به طور طبیعی قدبلند و خوش تیپ نیستند. با وجود اینکه ممکن است شما شانس ژنتیک خوبی نداشته باشید، اما لباس پوشیدن و انتخاب های مناسب می تواند به شما کمک کند که در بهترین حالت خود ظاهر شوید. در اینجا ما نکاتی را در مورد مردان لاغراندام بیان می کنیم؛ زیرا این افراد می توانند با تغییر قفسه لباس خود، اندام خود را متناسب تر نشان بدهند.

هموطن :

- کت اسپرت با اپل های کوچک بپوشید

لاغراندام ها؛ متناسب لباس بپوشید!

برای اینکه نیمه بالایی بدن خود را عضلانی تر نشان بدهید، کت های اسپرتی بخرید که لایه و اپل سبک و کوچکی داشته باشد. به خاطر داشته باشید که در اینجا بزرگتر بودن بهتر نیست، زیرا لایه کوچک در قسمت شانه باعث می شود که پشت و قفسه

سینه

 شما قوی تر و برجسته تر به نظر برسد، اما اپل حجیم و بزرگ موجب می ‎شود که شما مانند پسر بچه ای دیده شوید که در کتی 

مردانه

 گم شده است.

 

- پیراهن تنگ و چسبان نپوشید

لاغراندام ها؛ متناسب لباس بپوشید!

از پوشیدن پیراهن و تی شرت های تنگ و چسبان خودداری کنید. این مساله نکته مهمی درمورد فشن مردان لاغراندام است. در عوض پیراهن هایی بپوشید که در بخش میانی بدن شما اندکی آزاد و گشاد است و قفسه

سینه

 کوچک شما را می پوشاند. اما پیراهن و تیشرت خیلی بزرگ و گشاد هم نخرید، زیرا باعث می شود که شما را در پیراهن تان شناور نشان دهد. همچنین از پوشیدن پارچه های چسبان خودداری کنید. مطمئن بشوید که پارچه لباس خیلی کشی نیست.

 

- کت اسپرت بپوشید

لاغراندام ها؛ متناسب لباس بپوشید!

کت های اسپرت یک طرف دکمه دار یا دو طرف دکمه دار بپوشید و اطمینان حاصل کنید که کاملا متناسب و انداره اندام شما دوخته شده است. از هر نوع پارچه شل در قسمت شانه و زیر بازوها خودداری کنید. یکی دیگر از نکات اصلی در مورد مردان لاغر و ظریف، حفظ هماهنگی بین قسمت پایین تنه و بالاتنه است؛ بنابراین کت ها و پلیورهای گشاد و خیلی بزرگ را با شلوارهای تنگ و چسب نپوشید یا برعکس.

 

- کت  کوتاه یا خیلی بلند نپوشید

کتی با طول مناسب انتخاب کنید. در مورد کت مطمئن شوید که درست تا زیر ران شما امتداد داشته باشد. کت کوتاه تر باعث تاکید و جلوه قد کوتاه شما می شود و همچنین کمر، بازوها و پاهای لاغر شما را بیشتر جلوه می دهد. از طرف دیگر کت بلندتر از این انداره هم شما را نامناسب نشان می دهد.

 

- شلوار جلو صاف و راسته بپوشید

لاغراندام ها؛ متناسب لباس بپوشید!

پرشین وی نوشت: برش شلوار شما باید کلاسیک باشد و جلویی صاف و ساده داشته باشد. شلوارهای راسته انتخاب کنید؛ شلوارهایی که از بالا تا پایین برشی یکنواخت دارد. از شلوارهای مدل باریک شونده یا جین های تنگ و چسبان خودداری کنید. جیب هم اندکی حجم به اندام شما می افزاید. ازپوشیدن شلوارهای راه دار و طرح دار نترسید، زیرا این مدل ها باعث افزایش حجم می شود، البته از بالاتنه هایی که راه های باریکی دارد خودداری کنید، زیرا شما را لاغرتر نشان می دهد.

- پارچه ضخیم و حجیم انتخاب کنید

  برگزیدن پارچه های ضخیم و درشت برای تمام لباس های خود، نکته مهمی برای مردان لاغر اندام است. مثلا شلوارهای مخمل کبریتی ضخیم- اگر مد باشد- پاهای شما را درشت تر و چاق تر نشان می دهد. در ماه های خنکتر از مدل هایی مانند کت ها و ژاکت های پشمی و کشباف استفاده کنید. تا آنجا که می توانید پارچه های پشمی ضخیم تر برای کت شلوارتان انتخاب کنید و پیراهن های نخی با میزان نخ بیشتر بخرید. خواه شما لباس رسمی می پوشید یا غیررسمی و معمولی، چند لایه لباس پوشیدن باعث می شود که بزرگتر و چاق تر به نظر برسید.

جدید ترین مطالب سایت