لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

با یک حوله در هر مکانی ورزش کنید ( آموزش تصویری)

 اگر از طرفداران ورزرش هستید و ورزش روزانه را در برنامه روزانه خود  دارید نیازی نیست  که به باشگاه بروید و پولهای هنگفتی خرج کنید چون این انمکان دارد که  هر روز  نمی توانید به باشگاه بروید در این بخش یک ورزش 15 دقیقه ای را برایتان آموزش می دهیک که  حرکات جدید است و فقط احتیاج به یک حوله دارید در هرجا که باشید می توانید این حرکات را انجام د هید

هموطن :

نکات مهم این ورزش

دلیل استفاده از حوله این است که با هر تمرین، حوله اصطکاک (در حالت حرکات جانبی) یا تحرکی (در حالت مایل نشسته) ایجاد می کند که به حرکت و هماهنگی عضلات کمک زیادی می کند. تمرینات را به طور کامل انجام دهید و بعد از تمام کردن یک حرکت با استراحتی بسیار کوتاه سراغ حرکت بعدی بروید. فقط کافی است 20 تا 30 ثانیه در انتهای حرکات استراحت کنید و تکرارهای بعدی را شروع کنید.

حرکت پا حلقه

الف) به پشت بخوابید. زانوهای تان را خم کنید در حالی که پاشنه پاهای تان روی حوله قرار دارد باسن تان را از زمین بلند کنید تا زمانی که بدن تان یک خط مستقیم از زانو به شانه ایجاد کند.

با یک حوله در هر مکانی ورزش کنید ( آموزش تصویری)

ب) با حرکات ریز پاشنه پاهای تان را از خودتان دور کنید بدون اینکه باسن تان را پایین بیاورید. مکث کنید و دوباره به حالت اول بازگردید و حرکت را 15بار تکرار کنید.


نشستن پیچ و تابی

الف) روی زمین بنشینید و حوله را محکم بین دست های تان بگیرید. بازوهای تان صاف و به عرض شانه ها باز باشد. به عقب بروید و پاهای تان را تا جایی که تعادل دارید، از زمین بلند کنید. زانوهای تان را خم کنید و عضلات شکم تان را هم همچنان منقبض نگه دارید.

ب) سمت راست حوله به سمت زمین بچرخانید و در همین حال شانه ها و نیمه تان را هم به همان سمت متمایل کنید. کمی مکث کنید و دوباره به حالت اول بازگردید و بعد این حرکت را برای طرف چپ تکرار کنید. این حرکت را باید 20 بار تکرار کنید.


پرش جانبی

الف) بایستید و پاها را به اندازه عرض شانه ها باز کنید و دست های تان را به کمر بزنید. پای راست تان باید روی حوله باشد.

با یک حوله در هر مکانی ورزش کنید ( آموزش تصویری)

ب) زانوی چپ را خم کنید و باسن تان را به بیرون فشار دهید در حالی که پای راست تان را آرام آرام می لغزانید و از خود دور می کنید. کمی تامل کنید و پای تان را به حالت اول بازگردانید. این یک حرکت حساب می شود. این تمرین را 15 بار برای یک پا و 15 بار برای پای بعدی انجام دهید.


پرس سینه

الف) روی شکم بخوابید، قفسه سینه تان را از زمین بلند کنید. حوله را محکم بین دست ها و مقابل شانه های تان نگه دارید و آرنج تان را خم کنید.

با یک حوله در هر مکانی ورزش کنید ( آموزش تصویری)

ب) با فشار تلاش کنید حوله را به طور مستقیم از خودتان دور کنید و آرنج های تان را کاملا صاف کنید. به حرکت اولیه بازگردید و این تمرین را 20 بار انجام دهید.

جدید ترین مطالب سایت