فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

فهرست جذاب‌ترین کمپانی‌های جهان

کمپانی  گوگل همواره به دلیل داشتن مزایا، سازمان دهی خوب و داشتن دفاتر بسیار شیک، زبانزد خاص و عام بوده  است. البته به این مزایا باید حقوق ایده آل، محیط کاری دلپذیر و فرهنگ بالای کاری را نیز اضافه کرد.

هموطن : اقتصادنیوز در ادامه نوشت: گوگل به دلیل داشتن محیط کاری جذاب و حقوق پرداختی بالا، همیشه مکانی رؤیایی برای هر جوینده کاری محسوب می شود. تعجبی ندارد که دانشجویان سراسر جهان به این کمپانی و غول موتورهای جستجوگر اینترنتی، لقب «جذاب ترین کمپانی جهان» را اعطا کرده اند.

بر اساس گزارش بیزنس اینسایدر، شرکت «یونیورسیوم» که یک مؤسسه تحقیقاتی بین المللی محسوب می شود، هفتمین فهرست سالانه خود از جذاب ترین کمپانی های جهان برای اشتغال (WMAE) را منتشر کرده که این فهرست بر مبنای نظرسنجی از شاغلان و مهندسان حوزه IT و دانشجویان این رشته برای انتخاب کمپانی ایده آل برای کار کردن تهیه شده است.

مؤسسه یونیورسیوم در این مطالعه از بیش از 242 هزار دانشجو در کشورهای استرالیا، برزیل، کانادا، چین، فرانسه، آلمان، هند، ایتالیا، ژاپن، روسیه، انگلیس و آمریکا نظرسنجی به عمل آورده تا فهرستی از جذاب ترین محل کار برای شاغلان و دانشجویان بخش IT گردآوری کند.

بنابراین، مؤسسه یونیورسیوم فهرست 10 کمپانی جذاب جهان که برای هرکس کار کردن در آنها رؤیایی است در دو بخش اعلام کرده که در بخش حرفه ای و شغلی، به ترتیب شامل این کمپانی ها می شوند: گوگل، پی دبلیوسی، ئی وای، مؤسسه گلدمن ساکس، شرکت مشاوره مالی کی پی ام جی، شرکت مشاوره ای شرکت دیلویت، اپل، مایکروسافت، مؤسسه مالی جی پی مورگان و کمپانی پی اندجی.

اما مؤسسه یونیورسیوم، از نظر مهندسی IT فهرست 10 کمپانی برتر را به شرح ذیل اعلام کرده که به ترتیب عبارتند از: گوگل، مایکروسافت، اپل، گروه بی ام دبلیو، جنرال الکتریک، آی بی ام، اینتل، سونی، زیمنس و کمپانی نفتی شِل.

جدید ترین مطالب سایت