فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

تهران ۴۱ درجه ای می شود

کارشناس سازمان هواشناسی از پیش بینی افزایش دمای هوای تهران تا ۴۱ درجه در آخر هفته خبر داد و گفت: از فردا سه شنبه در استان های قم ، مرکزی ، شمال اصفهان و جنوب استان تهران ، باد و گرد و خاک دور از انتظار نخواهد بود.

هموطن :کبری رفیعی کارشناس سازمان هواشناسی گفت: برای سه روز آینده به ویژه در ساعات بعد از ظهر، در برخی از مناطق استان های خراسان رضوی ، خراسان جنوبی ، جنوب سمنان ، همچنین یزد ، شرق کرمان ، سیستان و بلوچستان ،  هرمزگان ،  بوشهر ، خوزستان و ایلام ، وزش باد و گرد و غبار پیش بینی شده است.

وی افزود: همچنین از فردا سه شنبه در استان های قم ، مرکزی ، شمال اصفهان و جنوب استان تهران ، باد و گرد و خاک دور از انتظار نخواهد بود.

رفیعی گفت: از چهار شنبه به علت سرعت وزش باد ، شرق دریای عمان مواج خواهد شد و در سه روز آینده روند افزایش دما را در بیشتر مناطق کشور خواهیم داشت.

این کارشناس سازمان هواشناسی ادامه داد : آسمان تهران امروز صاف است و پدیده خاصی نخواهیم داشت ، اما از فردا بعد از ظهر در شهرهای جنوبی استان باد و گرد و خاک پیش بینی شده است.

رفیعی اظهار داشت : همچنین بیشینه دمای امروز تهران 39 در جه خواهد بود ، فردا 40 و چهارشنبه 41 درجه خواهد بود و کمینه دمای هوای تهران نیز فردا 28 درجه پیش بینی می شود.

 

جدید ترین مطالب سایت