فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

کیفیت آب تهران مثال زدنی است

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت : ۸۰ درصدکیفیت آب تهران مثال زدنی است و بقیه هم در سطح استاندارد قرار دارد.

 هموطن :محمد پرورش باتاکید بر اینکه وزارت بهداشت بر کیفیت آب تهران نظارت می کند ، افزود : با اتمام طرح رینگ تهران کیفیت آب کل تهران هم می تواند مثال زدنی باشد.

وی بار دیگر تاکید کرد: کیفیت آب تهران بسیار خوب است و مشکلی ندارد و البته موضوع آب تهران موضوع دیروز و امروز نیست بلکه 50 تا 60 ساله است و مسئول نظارت بر کیفیت آب تهران هم بر عهده وزارت بهداشت قرار دارد و هر اظهار نظری از این وزارتخانه را قبول داریم.

پرورش افزود: اگر هر کسی از هر جایی درباره کیفیت آب تهران در فضای مجازی یا جای دیگر به غلط مطلبی پخش کند که اغلب مقاصد درآمدی را دنبال می کند، بیشتر از شرکت هایی که وارد حوزه بسته بندی آب می شوند نشات می گیرد.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران درباره دستگاههای تصفیه آب که این روزها در فضای مجازی ، مطبوعات و حتی صدا وسیما درباره آن تبلیغ می شود، گفت: اگر این دستگاهها برای تهران تبلیغ می شود ما می گوئیم آب تهران از نظر کیفیت مشکلی ندارد.

وی همچنین درباره استاندارد بودن این دستگاهها نیز گفت : اغلب این دستگاهها وارداتی و قیمت آنها حدود 15 یورو است که با این رقم در خارج از کشور هزینه یک وعده ناهار هم نمی شود پس چطور می شود با آن مبلغ یک دستگاه تصفیه آب تهیه کرد.

پرورش افزود : دستگاههای تصفیه آبی که وارد می شود حتماً باید استاندارد بر آنها نظارت داشته باشد اما کارکرد این دستگاهها را رد نمی کنیم چون در اندازه بزرگ تر در تصفیه خانه ها برای تصفیه آب استفاده می شود.

پرورش درباره استفاده از دستگاه های تصفیه آب در تهران گفت: مردم هر طور می خواهند تصمیم بگیرند، آب بسته بندی و از دستگاههای تصفیه کننده آب استفاده کنند اما بنا نیست یک نفر برای فروش دستگاه ، تصفیه آب شرکت ما را زیر سوال ببرد در حالیکه فقط برای ساخت تصفیه خانه ماملو 350 میلیارد تومان هزینه شده است تا کیفیت آب جنوب تهران بهتر شود.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران با اشاره به اینکه در این استان 5 میلیون و 400 هزار مشترک آب وجود دارد و به عبارتی 25 درصد تامین آب کشور در تهران انجام می شود، گفت: امکان دارد صد هزار مشترک ما بخواهند آب مقطر استفاده کنند که هیچ ربطی به ما ندارد یا شاید اعتماد به آب تهران نداشته باشند و بخواهند آب بسته بندی استفاده کنند.

وی در مورد این دستگاه های تصفیه آب گفت: این دستگاه ها اگر استاندارد باشد آب شهری را به آب مقطر تبدیل می کند در حالی که در تصفیه خانه ها نیز چنین اتفاقی می افتد اما با فعل وانفعالاتی که در تصفیه خانه ها اتفاق می افتد خروجی، آب مقطر نیست در صورتی که اگر دستگاههای تصفیه آب به طور شخصی استفاده شود و این دستگاهها دچار مشکل شود صاحب آن علم برطرف کردن عیب را ندارد و فقط آب مقطر مصرف می کند.

پرورش تاکید کرد: کسی حق ندارد با تبلیغات منفی ، کیفیت آب تهران را که میزان مصرف سالانه آن یک میلیارد و 350 میلیون متر مکعب است زیر سوال ببرد.

وی درباره آب بسته بندی (آب معدنی) نیز گفت: کسی کیفیت آب بسته بندی را رد نمی کند و حتی در سالهای آینده به سمتی می رویم که بسته بندی آب را جایگزین کنیم.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران با اشاره به اینکه کسی حق ندارد مردم را در مورد کیفیت آب تهران نگران کند ، گفت : در جایی که روزانه چهار ونیم میلیون متر مکعب آب تصفیه شده و با کیفیت تولید می شود یک فروشنده به خاطر سود شخصی نباید مردم را در مورد کیفیت آب نگران کند.

وی افزود: تصفیه خانه ها و چاه های آبی که از آن برداشت و تولید می کنم شناسنامه دار است و حدود 48 آزمایشگاه در شهر تهران کیفیت آب تهران را کنترل می کنند تا مردم نگران کیفیت آب نباشند.

جدید ترین مطالب سایت