لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

تجاوز وحشیانه به زنان در نیمه‌های شب

متهم به قتل و تجاوزهای سریالی سرانجام توسط پلیس ملبورن دستگیر شد.

هموطن :پرونده تجاوز به 10 زن و قتل آخرین قربانی با تیمی متشکل از 20 بازپرس و محقق پلیس بالاخره با دستگیری و محاکمه مجرم بسته شد.

تجاوز وحشیانه به زنان در نیمه‌های شب

تجاوزهای سریالی,اخبار حوادث,حوادث روز,حوادث ایران,مرکز فوریت های پلیسی,روزنامه حوادث,حوادث امروز,عکس حوادث,حوادث تهران,خبر حوادث تجاوز جنسی,عکس تجاوز,تجاوز به دختر,تجاوز به زنان,داستان تجاوز قتل عمد,حوادث قتل

پرونده ای که نه صحنه جرم و نه هیچ گزارشی در مورد آن وجود نداشت به جز یک خانم گم شده  به نام "جیل میگر" که 6 روز بعد جسدش پیدا شد.

براساس گزارش پلیس ، جانی آقای "ادریان بای لی" ،با خودرواش به محل جنایت برگشته برای سرکشی از وضعیت جنازه که پلیس فورنسیز او را در جاده بلک هیلز واقع در گیسبورن ،ملبورن در نزدیکی محل جرم مشاهده و دستگیر کرد.

تجاوز وحشیانه به زنان در نیمه‌های شب

عکس خانم "جیل میگر"گم شده، برای پیدا کردنش در خیابان های هوپ وسیدنی ملبورن به دیوار زده شد، اما چند روز بعد جسد این قربانی ایرلندی ، در یک گودال کم عمق 50 کیلومتر دور تر از شهر ، پیدا شد.

این قاتل و جانی 43 ساله که تا قبل از این هیچ سابقه ای از حبس و زندان را نداشته، حالا به جرم چندین تجاوز به عنف تا زمان مرگ باید در پشت میله های زندان باشد.

تجاوز وحشیانه به زنان در نیمه‌های شب

جانی که تجاوز های سریالی اش را از سال 2000 با تجاوز به یک خانم 18 ساله آغاز کرد،سپس به یک زن 25 ساله و در ادامه یک خانم  توریست 27 هلندی  را در سال 2012 درست چند ماه  قبل از آخرین فربانی خانم "جان میگر"،مورد تجاوز قرار داد.

به گفته پلیس؛ "ادریان" قربانیان خود را که در خلوت شب در حال قدم زدن در خیابان بوده اند را به داخل خودروش می کشانده و به انها به طور وحشیانه تجاوز می کرد.

تجاوز وحشیانه به زنان در نیمه‌های شب

درجلسه  دادگاه ویکتورین که در روز پنج شنبه برعلیه این متجاوز بی رحم تشکیل شد ،قربانیان دیگر نیز حضور داشتند و گفتند که چطور زندگی شان توسط متهم یه طور وحشتناکی نابود شد.و بعد از آن متحمل رنج و آسیب عاطفی و روحی که متسلزم استفاده از داروهای ضد افسردگی با دوز بالا است،شدند.

گفتنی است،ادریان در دادگاه به حبس ابد محکوم شد.

جدید ترین مطالب سایت