لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

«آی فون 6» ضد آب است!

در اوایل هفته عکس های لو رفته جدیدی از آی فون 6که از یک شرکت مرتبط با اپل که در تایوان قرار دارد،درز کرده بود را دیدیم؛ ولی امروز بهترین سری تصاویری راکه تابحال ازاین گوشی هوشمند درز کرده است را برای شما در زیر قرار داده ایم...

بانکی دات آی آر: در اوایل هفته عکس های لو رفته جدیدی از آی فون 6که از یک شرکت مرتبط با اپل که در تایوان قرار دارد،درز کرده بود را دیدیم؛ ولی امروز بهترین سری تصاویری راکه تابحال ازاین گوشی هوشمند درز کرده است را برای شما در زیر قرار داده ایم.

 چیزی که دراین تصاویرمشخص است وآنهارا مهم می کند،قرارگرفتن آیفون 6 زیرمقدار زیادی آب است که ضدآب بودن این پرچمدار جدید اپل رانشان می دهد.

«آی فون 6» ضد آب است!

درتصاویر زیر شما آیفونی رامی بینیدکه Sonny Dickson هفته گذشته آنرا توییت کرده بود.این ویژگی می تواندپیشرفت عظیمی درآیفون باشد؛ زیرا این نشان دهنده این است که اپل هم درست درهمان سالی می  آیدکه دونماینده ازسامسونگ وسونی،گلکسی اس 5 واکسپریا زد 2 باهمین ویژگی آمده اند و نماینده الجی، جی 3 هم به زودی به آنها ملحق خواهدشد،پس گویی اپل خود متوجه اهمیت ضد آب بودن شده  است.

«آی فون 6» ضد آب است!

باوجوداین شایعات وتصاویر درز کرده ازبدنه این پرچمدار،تنهاچیزی که فعلا ازآیفون 6 مطمئن هستیم،صفحه 4.7 اینچی بزرگترو قطر کمتر آن درمقایسه با آیفون 5اس است. البته ضدآب بودن این گوشی واقعا همه طرفداران آی فون را خوشحال خواهد کرد.

جدید ترین مطالب سایت