فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

فرضیه تازه درباره گم شدن هواپیمای مالزی

یک کارشناس حمل و نقل هوایی فرضیه جدیدی را در ارتباط با ناپدید شدن اسرارآمیز هواپیمای مسافربری MH370 مالزی مطرح کرد. این هواپیما در 8 مارس سال گذشته با 239 مسافر در سفر خود از کوالالامپور به پکن به شکل مرموزی ناپدید شد و هیچ اثری از مسافرانش یافت نشد.

هموطن :روزنامه ایران در ادامه نوشته است: «رابرتسون» - کارشناس حمل و نقل هوایی - معتقد است که کابین خلبان هواپیمای MH370 با گاز منواکسید کربن مرگبار پر شده و باعث بروز خفگی و آتش سوزی در این هواپیما گشته است. منواکسید کربن از باتری لیتیوم همچون باتری های لپ تاپ که در محموله پرواز بوده منتشر شده است.

به عقیده این کارشناس، هواپیمای خطوط هوایی مالزی قبل از سقوط آتش گرفته است و خلبان هواپیما پس از آتش سوزی قصد داشته تا نقطه ای را برای فرود اضطراری بیابد.

بنا بر فرضیه این کارشناس، هواپیما در نقطه دیگری غیر از جاهایی که به دنبالش می گشته اند سقوط کرده است. جست و جوی هواپیمای MH370 با بیشترین هزینه ها یکی از گران ترین جست و جوهای دریایی شناخته شد اما با وجود این هیچ ردی از هواپیما و سرنشینانش یافت نشد.

رابرتسون کارشناس حمل و نقل هوایی در وب سایت خود یادآور شده که هواپیما در منطقه غرب اقیانوس هند و در غرب استرالیا در دریا سقوط کرده است. وی خاطرنشان کرد که باتری لیتیوم موجود در هواپیما باعث آتش سوزی شده و خلبان عبدالحمید تمامی تلاش خود را برای نجات مسافران و فرود اضطراری انجام داده اما موفق به جلوگیری از سقوط هواپیما نشده است.

وی بیان کرد که تاکنون کارشناسان و مسئولان استرالیایی و مالزیایی زمان و پول زیادی را بی ثمر صرف جست و جوهای اشتباه خود کرده اند.

وی ادعا کرد که هیچ توطئه یا نیت شومی در این حادثه وجود نداشته و این سانحه فقط یک تصادف صنعتی بوده است و علت تغییر مسیر هواپیما در پرواز نیز برای فرود اضطراری از سوی خلبان صورت گرفته است.

جدید ترین مطالب سایت