لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

۳ایرانی درمیان برترین‌های لیگ جهانی والیبال

درجدول امتیاز آورین ترین بازیکنان درپایان هفته پنجم بارتوژ کورک از لهستان با ۱۷۵ امتیاز در صدر است و شهرام محمودی از ایران با ۱۳۰ امتیاز به رده سوم نزول کرد.

 

هموطن :برترین های لیگ جهانی والیبال (پایان هفته پنجم) در دسته اول مشخص شدند.

درجدول امتیاز آورین ترین بازیکنان درپایان هفته پنجم بارتوژ کورک از لهستان با 175 امتیاز در صدر است و شهرام محمودی از ایران با 130 امتیاز به رده سوم نزول کرد.

 درجدول بهترین اسپوکرها ریکاردو لوکارلی از برزیل با 55.32 درصد موفقیت در رده نخست قرار دارد وشهرام محمودی از ایران با 52.60 امتیاز چهارم است.

 در رده بندی بهترین دفاع روی تور ، سید محمد موسوی عراقی با میانگین 0.87 در ست صدرنشین ماند و مکسول هولت از آمریکا با میانگین 0.73 در ست دوم است.

 درجدول بهترین سرویس میکاه کریستینسن از آمریکا با میانگین 0.58 درهر ست صدرنشین ماند و از ایران در میان 5 سرویس زن برتر نامی به چشم نمی خورد.

 درجدول بهترین پاسورها میکاه کریستینسن از آمریکا با میانگین 7.54 پاس موفق در هر ست در صدر است و میرسعید معروف از ایران با میانگین 5.64 پاس به رده دوم صعود کرد.

 در جدول بهترین دریافت ماتئو اندرسون از آمریکا با 61.72 درصد در صدر است و در میان 5 بازیکن برتر در این بخش نامی از بازیکنان ایران به چشم نمی خورد.

 در جدول بهترین ساعد نیز اریک شوجی از آمریکا با 2.62 میانگین در هر ست در صدر قرار گرفت و بازیکنان ایرانی در میان 5 بازیکن برتر قرار ندارد.

جدید ترین مطالب سایت