لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

جریمه میلیاردی برای مالک باغ ستارخان

معاون خدمات شهری شهرداری تهران با اشاره به باغ خشک شده ستارخان از پیگیری این پرونده از سوی شهرداری تهران خبر داد. مجتبی عبداللهی در جلسه شورای شهر تهران گفت: آخرین رای صادر شده برای باغ ستارخان، پرداخت جریمه ۱.۶ میلیارد تومانی است.

هموطن : معاون خدمات شهری شهرداری تهران  مجتبی عبدل اللهی ، با اشاره به باغ خشک شده ستارخان از پیگیری این پرونده از سوی شهرداری تهران خبر داد.

 وی با بیان اینکه از هفته گذشته تاکنون دو مرتبه از باغ ستارخان بازدید کرده  است، افزود: این زمین 12 هزار و 360 متر است که از مدیرعامل سازمان پارک ها درخواست کرده ام پرونده این باغ را آورده و در اختیار اعضای شورای شهر و رسانه ها قرار دهند.

عبداللهی با بیان اینکه در سال 90 رأی به باغ بودن این زمین داده ایم، گفت: در بازدید میدانی که مجددا در تاریخ 94.2.26 از این باغ داشتیم، پرونده آن به کمیسیون ماده 7 ارجاع داده شد و در 30 خردادماه امسال نیز جریمه برای مالک این باغ در نظر گرفتیم و حتی آقای تندگویان هم این رأی را امضاء کرد.

وی با اشاره به اینکه شهرداری به وضعیت باغات حساس است، درخصوص برخی انتقادات مبنی بر ورود زباله سوز چینی نیز گفت: خرید زباله سوز برای پایتخت یک ضرورت است و تصور نکنید تکنولوژی ساخت این زباله سوزها نیز چینی است؛ بلکه حدود 50 الی 60 درصد زباله سوزها در چین تولید می شود.

جدید ترین مطالب سایت