لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

رونمایی از ماکت سردر جدید دانشگاه شریف

همزمان با جشن ۵۰ سالگی دانشگاه صنعتی شریف، از سر در جدید دانشگاه رونمایی و کمیته راهبردی این دانشگاه راه اندازی شد. گفتنی است دانشگاه صنعتی شریف توانسته است بالاترین ارتباط صنعت و دانشگاه را داشته باشد.

هموطن :رئیس دانشگاه صنعتی شریف بعد از رونمایی از ماکت سردر جدید این دانشگاه، از راه اندازی کمیته راهبردی این دانشگاه خبر داد و گفت: هدف از راه اندازی این کمیته این است که بدانیم در50 سال آینده چه برنامه ریزی باید داشته باشیم  که از نظر ارتقای جایگاه علمی افتخار آفرینی در سطح جهانی و مشارکت فعال در حل مسائل  و چالش های اساسی کشور چه جهت گیری هایی باید اتخاذ کنیم.

محمد فتوحی در جمع عده ای از اعضای هیئت رئیسه دانشگاه، شهرداران  مناطق 2،  5 و 10 تهران و مدیر عامل همراه اول به عنوان تامین کننده مالی دانشگاه به تشریح وضعیت فعلی دانشگاه پرداخت و افزود: با توجه به اینکه 15 قطب علمی کشور در این دانشگاه مستقر است و466 عضو هیات علمی در سطوح استادیار، دانشیار و استاد مشغول تدریس هستند از افتخارات  این دانشگاه این است که جایگاه بهترین دانش آموختگان این مملکت باشد به نحوی که تاکنون توانسته است 40 هزار فارغ التحصیل داشته باشد.

این عضو هیات دانشگاه صنعتی شریف در ادامه افزود: از دیگر افتخارات این دانشگاه این است که  بیش از 97 درصد از صد نفر اول کنکور در دوره کارشناسی این دانشگاه را برای ادامه تحصیل انتخاب می کند.

وی با اعلام اینکه صنعتی شریف جزو 300 دانشگاه برتر جهان و در فهرست 50 دانشگاه جوان دنیاست که زیر 50 سال قدمت دارند تصریح کرد: امسال از گروه 50 دانشگاه جوان دنیا خارج خواهیم شد و افتخار می کنیم که این دانشگاه 50 سال قدمت دارد و توانسته است در خدمت کشور باشد.

در پایان این مراسم تفاهم نامه خوابگاه ویژه متاهلان این دانشگاه امضا و هزینه ترمیم و بازسازی خوابگاه آریو مصلی نژاد تامین شد. همچنین قرار شد کار ساخت خوابگاهی توسط بنیاد شهید در چند روز آینده آغاز شود.

جدید ترین مطالب سایت