فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

مناطق غرب مازندران از حالت بحرانی خارج شد

فرماندار نوشهر گفت: با توجه به بیماری های طیور و دامی رخ داده در غرب مازندران، این مناطق از حالت بحرانی خارج شد.

هموطن :محمد علی قمی اویلی شامگاه چهارشنبه در سومین جلسه شورای اداری شهرستان نوشهر با اشاره به پدیده خشکسالی و بروز مشکلات کم آبی در شهرستان نوشهر گفت: دستگاه های اداری شهرستان باید نسبت به فرهنگ سازی در مصرف بهینه و صحیح تر آب توجه ویژه ای داشته باشند.

فرماندار نوشهر تصریح کرد: مشکل اصلی در بخش کجور است که در این باره برای برون رفت از مشکلات موجود اقدامات و تدبیر به موقع انجام و این مشکل مدیریت شد.

وی درباره بروز بیماری های مشترک دام و طیور با انسان که در هفته های اخیر در این شهرستان رخ داد، خاطرنشان کرد: این مسئله با تعامل و همکاری بین دستگاه های شهرستان و کمک مردم از حالت بحران خارج شد و اکنون نوشهر در شرایط عادی قرار دارد.

قمی همچنین بر ضرورت تعامل بیشتر بین بنیاد مسکن و اداره ثبت اسناد تاکید و بیان کرد: در زمینه عفاف و حجاب نیز دستگاه های اداری باید به صورت ایجابی عمل کرده و به فرهنگ سازی در ارتباط با این موضوع توجه ویژه ای داشته باشند.

قمی اویلی هم چنین گفت: اداره صنعت، معدن و تجارت، تعزیرات حکومتی و اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری باید نظارت بیشتری بر واحدهای صنفی در راستای قانون داشته باشند.

فرماندار نوشهر در ادامه به اعتبارات ماده 180 در شهرستان نوشهر اشاره کرد و افزود: دستگاه های شهرستان اگر نواقصی در سال 93 وجود داشت را به فرمانداری اعلام کنند تا اقدامات لازم استانی و شهرستانی برای رفع آن انجام شود.

وی اظهار کرد: در اعتبار سال 94 تا زمانی که اعتبارات سال 93 در پروژه های مورد نظر هزینه نشود، اعتبارات سال 94 تخصیص نمی یابد.

 

جدید ترین مطالب سایت