فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

شرط ایران برای توافق

لغو همه تحریم ها همزمان با امضای توافق یکی از اصول مهم ایران در مذاکرات هسته ای با ۵+۱ است. ظریف امروز اعلام کرده، احساس می کنیم اراده سیاسی کافی برای لغو تحریم ها هست، اما هنوز این اراده سیاسی به نظام اداری منتقل نشده است.

هموطن : لغو همه تحریم ها همزمان با امضای توافق یکی از اصول  مهم ایران در مذاکرات هسته ای با 5+1 است.

پیش از این نیز رهبر معظم انقلاب تصریح کرده بودند، تحریم های اقتصادی، مالی و بانکی چه آنچه به شورای امنیت و چه آنچه به کنگره و دولت آمریکا ارتباط پیدا می کند؛ همه باید فورا در هنگام امضای موافقتنامه لغو شود.

محمد جواد ظریف در حاشیه دیدار با رئیس جمهور اتریش تصریح کرد: پیشرفت های زیادی صورت گرفته است؛ اما موضوعات فنی و نگارشی مختلفی وجود دارد و همانطوری که من بارها گفته ام، کشورهای غربی باید تصمیم سیاسی خود را بگیرند که آیا به دنبال توافق هستند ، یا به دنبال تداوم فشار.

وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، افزود: ما از نظر اصل اراده و یا ادعای وجود اراده، بارها شنیده ایم که گفته اند دنبال توافق هستند.

وی افزود: برخی موارد در نگارش مشکلاتی پیش می آید که شاید نشان می دهد بیشتر در دیوان سالاری ها گرایش به سمت حفظ تحریم ها است. باید از این مشکلات هم عبور کنیم.

ظریف تاکید کرد: احساس می کنیم اراده سیاسی کافی برای لغو تحریم ها هست، اما هنوز این اراده سیاسی به نظام اداری منتقل نشده است.

وزیر امور خارجه کشورمان در گفتگو با پایگاه خبری المانیتور هم تاکید کرد: آمریکا بین تحریم و توافق هسته ای باید یکی را انتخاب کند.

***سید عباس عراقچی معاون حقوقی و بین الملل وزیر امورخارجه نیز صبح امروز در گفتگو با خبرنگاران "پی ام دی" را بحثی قدیمی و مزمن توصیف کرد و گفت: آن زمان ادعاهایی نسبت به برنامه هسته ای ایران مطرح شد که مبنای فشارها و تحریم ها قرار گرفت.

جدید ترین مطالب سایت