فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

پاسخ نظام پزشکی به بیماری که پیچ در بدنش جا ماند

بیماری که پس از انجام عمل جراحی متوجه می شود دو پیچ در زانوی او جا مانده، می گوید سازمان نظام پزشکی معتقد است که خود او مقصر بوده است.

هموطن :مرد جوانی که پزشک جراحش دو پیچ پلاتینی را در زانوی او جا گذاشته، اظهار کرد که سازمان نظام پزشکی به او اعلام کرده شکایت سودی ندارد و خودش مقصر است.

این جوان یک روز پس از آنکه برای درآوردن دو پیچ پلاتینی از زانویش تحت عمل جراحی قرار گرفت، با درد فراوان به بیمارستان مراجعه کرد و مشخص شد که فقط نصف پیچ ها از بدنش خارج شده و مابقی، شکسته شده و در زانوی او جا مانده است.

او به خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان گفت: پزشک جراح بعد از عمل ادعا کرد که هر دو پیچ را در آورده اما 24 ساعت بعد، از شدت درد به بیمارستان رفتم و در عکس برداری معلوم شد که پیچ ها شکسته شده و هنوز در زانویم هستند. وقتی این موضوع را به پزشک جراح اطلاع دادم، او گفت هرکاری دلت می خواهد بکن و سازمان نظام پزشکی هم اعلام کرد شکایت فایده ای ندارد و خودت مقصری!

با این حال، یکی از مسئولان سازمان نظام پزشکی به خبرنگار گفت: به هر حال پای این بیمار و عمل جراحی انجام شده اشکال دارد و ما دوباره موضوع را بررسی می کنیم.

خبرنگار در پایان این گزارش تصریح می کند که اگر پیگیری های این بیمار نبود، پرونده او مدت ها قبل بسته می شد.

جدید ترین مطالب سایت