لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

برداشت میلیونی نوه از حساب پدربزرگ برای بازی

رئیس پلیس فتای تهران بزرگ جزئیات خالی شدن حساب بانکی یک پیرمرد از سوی نوه اش برای خرید بازی های اینترنتی آنلاین را تشریح کرد.

هموطن :سرهنگ محمدمهدی کاکوان در این باره گفت: در تاریخ سی ام خردادماه امسال مردی 62 ساله به پلیس فتا مراجعه و اعلام کرد که بیش از 180 میلیون ریال از حساب بانکی اش برداشت شده است.

وی با بیان اینکه این پیرمرد به کسی مشکوک نبوده است و نمی دانست که ممکن است چه کسی پول را از حسابش برداشت کرده باشد، اظهار کرد: گروهی از کارآگاهان فتا مسوول رسیدگی به این پرونده شده و در بررسی های اولیه خود با پیگیری تراکنش های بانکی متوجه شدند که این پول به حساب صرافی ها و از آنجا به خارج از کشور منتقل شده است که با کسب این اطلاعات پرونده به طور ویژه در دستور کار قرار گرفت.

رئیس پلیس فتای پایتخت ادامه داد: ماموران با انجام یکسری کارهای اطلاعاتی و مهندسی معکوس سرانجام سرنخ هایی از عامل برداشت از حساب این پیرمرد را به دست آورده و متوجه شدن که برداشت کننده غیرمجاز از حساب پیرمرد 62 ساله کسی نیست جز نوه 15 ساله اش.

کاکوان با بیان اینکه این پسر 15 ساله که ساکن تهران است، به همراه پدربزرگش به مقر پلیس فتا آورده شد، گفت: این نوجوان در حالی که از کار خود پشیمان بوده و از عواقب آن نیز هیچ اطلاعی نداشت و احتمال نمی داده که کسی متوجه کارش شود، به ماموران گفت که بیش از 18 میلیون تومانی را که از حساب پدربزرگش برداشت کرده است صرف خرید بازی های آنلاین رایانه ای یا شارژ حساب بازی های اینترنتی اش کرده است.

وی با بیان اینکه پیرمرد 62 ساله از شکایتش صرف نظر کرد، گفت: در این پرونده گرچه نوه نوجوان مال باخته بازداشت نشد اما لازم است خانواده ها توجه داشته باشند که اطلاعات مربوط به حساب بانکی و کارت های عابربانک خود را نزد خود نگه داشته و آن را در اختیار دیگران قرار ندهند ضمن اینکه بهتر است در بازه های زمانی یک یا دو ماهه حتما به تعویض رمز اول و دوم کارت های عابربانک اقدام کنند تا امکان چنین استفاده هایی از حساب سلب شود.

جدید ترین مطالب سایت