لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

کلاهبردار جاعل را شناسایی کنید

  پلیس آگاهی پایتخت با انتشار تصویر یک کلاهبردار که با چکی جعلی و اسناد شناسایی مسروقه اقدام به خرید یک دستگاه سواری پژو پرشیا کرده بود، خبر داد.    

هموطن :در تاریخ 15 اردیبهشت ماه امسال فردی با مراجعه به کلانتری 125 یوسف آباد به مأموران اعلام کرد که فردی به بهانه خرید خودرو با او تماس گرفته و در ازای خرید خودرو یک فقره چک رمز دار به او تحویل داده اما در زمان مراجعه به شعبه بانک متوجه شده که چک مذکور اصالت نداشته و شخص خریدار به این شیوه اقدام به کلاهبرداری کرده است.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع جعل و کلاهبرداری و به دستور شعبه چهاردهم بازپرسی دادسرای ناحیه 6 تهران، پرونده برای رسیدگی در اختیار پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت و مالباخته پس از حضور در پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ ، در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: از طریق انتشار آگهی فروش خودرو در یکی از روزنامه ها قصد فروش یک دستگاه خودرو پرشیا را داشتم که شخصی با شماره تلفن درج شده در آگهی تماس گرفت و به بهانه بازدید خودرو به در منزل من واقع در یوسف آباد مراجعه کرد؛ پس از بازدید خودرو توسط این شخص، بر سر قیمت خودرو به مبلغ 33 میلیون و 500 هزار تومان توافق کرده و قرار شد تا فردای آن روز یعنی در تاریخ 15 اردیبهشت نسبت به انتقال اسناد مالکیت خودرو و فروش خودرو به این شخص اقدام کنیم. در تاریخ مذکور شخص خریدار دوباره به در منزل من مراجعه و هر دو نفر به طرف محضرخانه ای در منطقه یوسف آباد حرکت کردیم ؛ در بین راه این شخص یک فقره چک رمز دار به مبلغ توافق شده بر سر قیمت خودرو را به بنده تحویل داد و من نیز برای اطمینان از اصالت چک،در مقابل شعبه بانک توقف کرده و از اصالت چک اطمینان پیدا کردم .

مالباخته در ادامه اظهاراتش به کارآگاهان گفت : در مسیر حرکت به سمت محضرخانه ، شخص خریدار از من درخواست کرد تا چک رمزدارش را نزد خود نگهداری کند ؛ من نیز که از اصالت چک اطمینان پیداکرده بودم، چک را به او بازپس داده تا پس از انتقال اسناد مالکیت خودرو، چک را از وی تحویل بگیرم. پس از انتقال اسناد مالکیت به شخص خریدار که خود را "اصغر جعفرآبادی" معرفی کرده بود، مجددا چک رمز دار را از او گرفتم و هر دو نفر سوار ماشین شده و به سمت شعبه بانک حرکت کردیم. زمانیکه به شعبه بانک مورد نظر رسیدیم، بنده از ماشین پیاده شده و منتظر پارک خودرو توسط خریدار ماشین بودم که ناگهان این شخص سرعت ماشین را زیاد کرد و به سرعت از محل متواری شد. بلافاصله به داخل شعبه رفته و از متصدی بانک درخواست نقد شدن چک رمز را کردم اما در کمال تعجب، همان کارمند بانکی که اصالت چک را صبح همان روز تأیید کرده بود عنوان داشت که چک اخیر اصالت ندارد؛ آن زمان بود که متوجه شدم شخص خریدار در زمان بازپس گیری چک واقعی از من، آن را با چک جعلی داخل جیب خود تعویض کرده است .

با توجه به اظهارات مالباخته مبنی بر مراجعه به شعبه بانک جهت بررسی اصالت چک رمز دار ، کارآگاهان پایگاه سوم پلیس آگاهی به بررسی دوربین های مداربسته بانکی پرداخته و تصویر متهم از سوی مالباخته مورد شناسایی قرار گرفت ؛ همچنین در ادامه تحقیقات مشخص شد که مدارک شناسایی ارائه شده از سوی متهم در محضرخانه رسمی برای انتقال اسناد مالکیت خودرو نیز دارای سابقه سرقت است .

 مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با انتشار این خبر اعلام کرد: با توجه به ادامه رسیدگی به این پرونده و به منظور شناسایی و دستگیری متهم ، دستور انتشار بدون پوشش تصویر به دست آمده از این شخص، از سوی مقام قضایی صادر شده است؛ لذا کلیه شهروندان که موفق به شناسایی تصویر متهم شده و اطلاعاتی در خصوص هویت، مخفیگاه و یا محل های تردد این شخص دارند باید تا هرگونه اطلاعات خود را از طریق شماره تماس 21865649 در اختیار کارآگاهان پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند .

جدید ترین مطالب سایت