فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

هماهنگ با تابستان شیک شوید

تابستانی شدن کار چندان سختی نیست؛ کافی است به جای رنگ مشکی که پوشیدن آن در تمام ماه ها عادت مان شده است، سراغ رنگ های دیگر برویم.

هموطن تابستانی شدن کار چندان سختی نیست؛ کافی است به جای رنگ مشکی که پوشیدن آن در تمام ماه ها عادت مان شده است، سراغ رنگ های دیگر برویم. حتی اگر مجبور به پوشیدن لباس هایی با رنگ های تند نیستید که  ست کردن آن  کار چندان سختی باشد  می توانید از رنگ های روشن ملایم استفاده کنید. دو ست تابستانی را ما به شما پیشنهاد می کنیم که بدون استفاده از رنگ های تند که امسال رونق چندانی ندارند، مناسب روزهای تابستانی اند. 

هماهنگ با تابستان

هماهنگ با تابستان شیک شوید

هماهنگ با تابستان شیک شوید

برای افرادی که دوست دارند متفاوت تر به نظر برسند، مژده داریم! کفشی که برای این ست در نظر گرفته ایم یک کفشنارنجی خوشرنگ با پاشنه های متوسط است که برای رسمی تر شدن تن پوش پیشنهاد می کنیم.   این کفش ها پاشنه های کوتاهی دارند؛ به همین دلیل برای مهمانی عصر مناسب است. این کفش زیبا را می توانید از مرکز خرید الهیه تهیه کنید. 

حدود قیمت: 250هزار تومان 

برای روزهای شاد

هماهنگ با تابستان شیک شوید

سادگی دیگر بخش های این ست، دست شما را باز می گذارد تا بتوانید از گوشواره های بزرگ با رنگ نارنجی استفاده کنید؛ یک جفت گوشواره ساده سن تان را پایین می آورد و سلیقه تان را بهتر نشان می دهد. پیشنهاد ما همچنان رنگ نارنجی است. مرکز خرید تندیس را برای پیدا کردن این گوشواره یادتان نرود. 

حدود قیمت: 40هزار تومان 

خاص بودن را تجربه کنید

هماهنگ با تابستان شیک شوید

بعضی از لباس‏ها در نگاه اول چشم آدم را نمی گیرند اما کافی است آنها را بپوشید تا زیبایی خاص‏شان را روی تن تان ببینید. این کت نارنجی تنگ هم در نگاه اول ویژگی خاصی ندارد اما کافی است آن را در کنار این ست بپوشید تا حال و هوای تان را عوض کند. این مدل کت را از فروشگاه مانگو تهیه کنید. 

حدود قیمت: 300هزارتومان 

شب نارنجی

هماهنگ با تابستان شیک شوید

با یک پیراهن نارنجی چطورید؟ راحتی این پیراهن نیازی به گفتن ندارد. یک پیراهن نارنجی ساده، همان چیزی است که برای تابستان احتیاج دارید و در بسیاری از موقعیت ها مثل مهمانی های رسمی و نیمه رسمی به دردتان می خورد. ویژگی قابل توجه این پیراهن در برشدار بودن آن است که چاقی موضعی شما را هم پنهان می کند. می توانید مدل این پیراهن شیک را در فروشگاه مانگوببینید. 

حدود قیمت: 50هزار تومان 

تبدیل شیک به فانتزی

هماهنگ با تابستان شیک شوید

این ست بدون شال یا دستمال گردن هم کامل است اما برای خاص کردن، این گزینه را هم اضافه کنید. اگر از شال حریر استفاده کنید، لباس شما به سمت رسمی شدن پیش می رود و می توانید در مهمانی ها و دورهمی ها از آن استفاده کنید اما اگر شال های نخی را به کار ببرید، ست اسپرت تر به نظر می رسد. برای پیدا کردن این شال زیبا سری به مرکز خرید اندیشه بزنید. 

حدود قیمت:50هزار تومان 

کیف؛ حلقه ارتباطی است

هماهنگ با تابستان شیک شوید

این کیف حلقه ارتباط تمامی ست شماست. در طراحی آن از رنگ سفید، گلبهی و قهوه ای استفاده شده که در ست لباس شما به شکل پراکنده وجود دارد و این تضاد رنگی زیبایی خاصی به مجموعه می دهد. جنس این کیف ورنی و طرحش ساده است. دلیل دیگر انتخاب این کیف، سایز کوچکش است که آن را تبدیل به گزینه ای مناسب برای مهمانی های رسمی می کند. این مدل کیفرا می توانید در مرکز خرید الهیه پیدا کنید. 

حدود قیمت: 200هزار تومان 


خاص و تک

هماهنگ با تابستان شیک شوید

پیشنهاد ما به شما برای این ست یک شلوار سفید تنگ است که هارمونی زیبایی را با بلوز سبز ایجاد می کند و اندام شما را کشیده تر و بلندتر نشان می دهد. جنس این شلوار از کتان زمخت است و در کناره های آن دوخت های ظریفی دیده می شود که باعث کشیده تر شدن اندام شما می شود. 

بازار را تصاحب کردند

هماهنگ با تابستان شیک شوید

بد نیست با انتخاب یک بلوز تیره، نوعی تضاد در لباس خود ایجاد کنید تا تیپ شما زیبایی بیشتری داشته باشد. اگر دنبال ستی شیک برای مراسم رسمی هستید، این بلوز را به شما پیشنهاد می کنیم. بلوزهای گشاد امسال بازار را تصاحب خواهند کرد و شما با خرید یک نمونه سبز خوشرنگ از این بلوزها می توانید ست های مختلف تابستانی را تجربه کنید. نمونه این بلوز را می توانید در فروشگاه زارا پیدا کنید. 

حدود قیمت: 150هزار تومان 

ساده و دوست داشتنی

هماهنگ با تابستان شیک شوید

این کیف می تواند برای خانم های ساده پوش گزینه هیجان انگیزی باشد که با سادگی خود جلوه دوست داشتنی به شما می دهد. شیکی و زیبایی این ست در سادگی آن است، با انتخاب کیف های فانتزی به زیبایی ست آسیب نرسانید. این کیف را با همین کفش هماهنگ کنید که برای عصرهای تابستانی بهترین گزینه است. 

حدود قیمت:150هزار تومان

اسپرت اما شیک

هماهنگ با تابستان شیک شوید

اگر طرفدار کفش های راحت هستید به این کفش ها فکر کنید چون هم به اندازه کافی راحتند، هم اینکه خنکی لازم در روزهای گرم تابستان را برای شما فراهم می کنند. این کفش ها حتی خانم هایی را که طرفدار تیپ های رسمی هستند راضی می کند. برای تکمیل شدن ظاهر تابستانی تان هم می توانید آن را با کیف پیشنهادی ما هماهنگ کنید. این مدل کفش در مرکز خرید الهیه وجود دارد. 

حدود قیمت: 200هزار تومان 

سادگی را بشکنید

هماهنگ با تابستان شیک شوید

 ساده بودن این ست دست شما را باز می گذارد تا بتوانید از دستبندهای بزرگ هم استفاده کنید. النگوهای بزرگ امسال مد هستند و شما هم می توانید در ست خود از آنها استفاده کنید. انتخاب دیگر این است که سراغ زیورآلات طلایی و سبز بروید که با ترکیب زیبای طلایی و سبز انتخابی ایده آل به‏نظر می‏رسد که با لباس شما هارمونی زیبایی ایجاد می کند. این مدل دستبندها در مرکز خرید تندیس به چشم می خورند. 

حدود قیمت: 70هزار تومان 

ظاهری آراسته

هماهنگ با تابستان شیک شوید

گوشواره طلایی با سادگی خودش ظاهرتان را آراسته نشان خواهد داد. یک گوشواره طلایی با نگین های طلایی هم دقیقا همان چیزی است که ظاهر ساده شما را به ظاهری مجلل و تاثیر گذار تبدیل می کند. پیدا کردن این گوشواره کار سختی نیست. یک سر به مرکز خرید آسیا بزنید حتما پیدا خواهید کرد. 

حدود قیمت: 60هزار تومان 

جدید ترین مطالب سایت