لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

علی دایی این 9 نفر را نمی خواهد!

به جز بازیکنان خارجی بی تاثیر (به جز نیلسون) شمار بازیکنانی که از امسال از پرسپولیس می  روند به حدود 12 نفر رسیده است در  مورد این 12 نفر باید گفت که علی دایی فقط روی 3 نفر یعنی...

هموطن: به جز بازیکنان خارجی بی تاثیر (به جز نیلسون) شمار بازیکنانی که از امسال از پرسپولیس می  روند به حدود 12 نفر رسیده است در  مورد این 12 نفر باید گفت که علی دایی فقط روی 3 نفر یعنی جلال حسینی، محسن بنگر و رضا حقیقی اصرار دارد و 9 نفر دیگر مثل رضا محمدی، امیر عابدزاده، رضا نورمحمدی، میثم حسینی، علی عسگر، محمد نوری، مهدی سیدصالحی، قاسم دهنوی و فرزاد حاتمی در جمع یاران مورد نظر علی دایی نیستند.

شنیده ها حکایت از آن دارد که نیلسون، پولادی، ماهینی، کفشگری، پیام صادقیان، خلعتبری، امید عالیشاه، محمد عباسزاده و …می مانند و محمدرضا خانزاده، عبدالله کرمی، قاسم حدادی فر یا امید ابراهیمی، حامد لک یا محسن فروزان، کریم انصاری فرد و شاید علی کریمی و … به یاران تیم اضافه می  شوند.

بر این اساس باید گفت که در این حالت زوج جلال حسینی و بنگر در خط دفاع پرسپولیس بدل به زوج عبدالله کرمی و خانزاده می  شود. پرسپولیسی ها برای جلب نظر ذوب آهنی ها در حفظ مسلمان، بازگرداندن خانزاده و استفاده از حدادی فر قول دو، سه بازیکن خود را از جمع مازاد به ذوبی ها داده اند.

منبع خبر: فیفادی

جدید ترین مطالب سایت