فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

بیایید همه با هم آلزایمر بگیریم!

دیگر عادت کرده ایم به انتظارهای طولانی و چند ساله...

هموطن :تازه فهممان شده کلنگ که به زمین خورد شروع اجرای دوندگی و گرفتن مصوبه و بودجه است! نه شروع ساخت پروژه...

برنامه زمانبندی حالا بی معنی ترین واژه شده برایمان و دیگر زمین خوردن هیچ کلنگی خوشحالمان نمی کند!

حالا تنها سرگرمی مان این شده که محاسبه کنیم سالهای بدقولی مسئولین را و ببینیم سال های اجرای کدام پروژه رکورد بقیه پروژه ها را شکسته یا می شکند.

اما در مورد پروژه تله کابین اجازه دهید به همه تبریک بگویم، چرا که پروژه تله کابین تقریباً رکورد همه بدقولی های مسئولین را شکسته و با بیش از 15 سال عمر از زمان اجرای آن هنوز در خوان اول مانده!!

بعد از این همه سال هم که سراغش را می گیریم و جویای احوالش می شویم تازه می فهمیم که مسئولین شهرمان اصلا نقشی ندارند این وسط! و این بخش خصوصی است که یادش رفته توی این 15 سال سری به پروژه بزند!...

معاون عمرانی استانداری کرمانشاه با بیان اینکه پروژه تله  کابین متعلق به شهرداری کرمانشاه بوده و نمی توان اعتبارات دولتی را به آن اختصاص داد، می گوید: شهرداری باید با مشارکت بخش خصوصی این پروژه را راه اندازی کند.

مهندس مجتبی نیک کردار ، با اشاره به انعقاد قرارداد خرید تجهیزات تله کابین با یک شرکت اتریشی که یکی از برندهای جهان در بحث تله کابین است، گفت: متاسفانه بحث تحریم موجب شد تا این قرارداد عملی نشود.

نیک کردار اظهار کرد: در حال حاضر شهرداری به دنبال این است تا با جذب سرمایه گذار بخش خصوصی بتواند پروژه را راه اندازی کند و در صورت عدم حضور بخش خصوصی شهرداری خود باید برای ساخت این پروژه دست به کار شود.

وی با بیان اینکه بر اساس نظریه جدید محور توسعه استان تجارت و گردشگری است که می تواند تاثیر خوبی در اشتغالزایی داشته باشد، گفت: در همین راستا تلاش ما همواره بر این است تا بتوانیم زیرساخت های گردشگری استان را بیش از پیش توسعه دهیم و در این بین قطعا تله کابین می تواند به عنوان یک جاذبه گردشگری در محل تاقبستان، تاثیر بسیاری در ماندگاری گردشگران داشته باشد.

وی اظهارکرد: باید از همه توان و با استفاده از ایجاد جاذبه های گردشگری مختلف سعی کنیم تا ماندگاری گردشگران را در استان افزایش دهیم.

نیک کردار با بیان اینکه استانداری نمی تواند اعتبارات دولتی را به پروژه تله کابین بدهد، اظهار کرد: شهرداری خود باید با مشارکت بخش خصوصی این پروژه را تکمیل و به بهره برداری برساند.

وی اظهار کرد: ما نیز تمایل داریم این کار توسط بخش خصوصی انجام شود، زیرا بخش خصوصی قطعا توجه ویژه تری به کیفت انجام کار خواهد داشت و برای سودآوری بیشتر به نحو بهتری پروژه را اجرایی خواهد کرد.

...ما هم تمایل داریم بخش خصوصی وارد کار شود، اما چرا اینقدر دیر و چرا اینقدر با تعلل؟!!! بخش خصوصی نداریم! یا بخشی خصوصی تمایلی ندارد وارد این پروژه شود و یا ورودش را خیلی سخت کرده ایم؟ و یا...

دلیل و علتش مهم نیست. مهم این است از وعده ای که مسئولین (قدیم یا جدیدش فرقی نمی کند) داده اند 15 سال می گذرد و هنوز تله کابین مانده روی زمین!...

تاخیر و تعلل به جایش، اما این حرف را کجای دلمان بگذاریم که بعد از 15 سال چشم انتظاری باید کلا تله کابین را فراموش کنیم.

تله کابین را باید فراموش کنیم !

این حرف را یکی از اعضای شورای شهرمان می گوید و معتقد است: پروژه تله کابین کرمانشاه در صورت اجرا به طور قطع ورشکسته می شود.

سید احسان احسانی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، به عمر 15 ساله این پروژه اشاره می کند و می گوید: متاسفانه هر چه پیگیر شده ایم که برنامه مطالعاتی و توجیه اقتصادی این طرح را پیدا کنیم چیزی نیافته ایم و حال که بررسی می کنیم متوجه می شویم که اجرای این پروژه به هیچ عنوان در کرمانشاه توجیه اقتصادی ندارد.

این عضو شورای شهر کرمانشاه با بیان اینکه ساخت تله کابین باید در مکانی باشد که چشم اندازی برای دیدن داشته باشد، ادامه می دهد: در تله کابین "نمک  آبرود" و "رامسر" افراد با سوار شدن تله کابین در طول مسیر و نیز در مقصد با مناظر زیبا و بدیعی مواجه می شوند.

احسانی گفت: این در حالی است که طاقبستان از نمای بالا و نیز در بالای خود کوه طاقبستان چشم انداز آنچنانی و زیبایی برای دیدن ندارد.

این عضو شورای شهر کرمانشاه معتقد است در حال حاضر تنها راه این است که این پروژه را فراموش کنیم و سعی کنیم تلاشهایی و هزینه هایی را که قرار بود صرف ساخت این پروژه شود روی احداث سایر اماکن تفریحی شهر مانند شهربازی کرمانشاه متمرکز کنیم.

احسانی می گوید: هزینه هایی هم که تا حالا شده مانند سایر پروژه های نیمه کاره که تعدادشان هم در شهرمان کم نیست را بهتر است فراموش کنیم.

فراموش کنیم؟! پولهایی را که از جیب من و مردم شهرم رفته و حالا هم هیچ ثمری جز حسرت برای ما نداشته را فراموش کنیم؟!

قبول، فراموش می کنیم اما بدقولی و بی مسئولیتی مسئولین را چه؟ آن را چطور فراموش کنیم که فکر نکرده پروژه تعریف می کنند و مردم را دلخوش می کنند.

خوب که فکرش را می کنم 15 سال چشم انتظار نشستیم و کاری نشد و تهش هم حسرت خالی ماند برایمان، پس بهتر است بیایید از این به بعد همه با هم آلزایمر بگیریم! تا نیمه کاره ماندن این همه پروژه و قدمت  چند ده ساله اجرای آنها، بیش از این روحمان را آزرده و حسرتهایمان را بیشتر نکند.

جدید ترین مطالب سایت