لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

یک داستان ترسناک جدید درباره کره شمالی

پایگاه اینترنتی «دویچه وله» به نقل از روزنامه «ایندیپندنت»  این سئوال را مطرح می کند که آیا کره شمالی سلاح های بیولوژیک را بر روی انسان ها آزمایش می کند؟

هموطن : پایگاه اینترنتی «دویچه وله» نوشت : یک دانشمند کره شمالی مدرک زیادی را از این کشور خارج کرده است که نشان می دهند رژیم کیم جونگ اون، سلاح های بیولوژیک را بر روی انسان ها آزمایش می کنند. دانشمند یادشده به دانمارک فرار کرده است و می خواهد، مدارک خود را در ماه ژوئیه در پارلمان اتحادیه اروپا ارائه کند.

ایندیپندنت گزارش خود را با تکیه بر اطلاعات ارائه  شده توسط یک گروه حقوق بشری کره شمالی تهیه کرده است. این گروه اطلاعاتش را در اختیار خبرگزاری «یونهاپ» کره جنوبی قرار داده است.

حجم این اطلاعات 15 گیگابایت است و دانشمند 47 ساله کره شمالی آن ها را از آزمایشگاهی که خود در آن روزانه مشغول فعالیت بود به سرقت برده است.

گرگ اسکارلاتویون، مدیر سازمان مردم نهاد «کمیته های حقوق بشر در کره شمالی» به روزنامه فنلاندی «هلسینگین سانومات» گفت اطلاعات ارائه  شده به نظر معتبر می آیند.

او افزود: ما در گذشته هم حکایت های مشابه شنیده ایم.

بر اساس اطلاعات یادشده، آزمایش سلاح های بیولوژیک بر روی زندانی ها انجام شده است.

کره شمالی بارها  ادعا کرده است  که  سلاح   شیمیایی ندارد . اما «ایندیپندنت» می نویسد، شواهد آشکاری وجود دارد که این کشور 20 ماده شیمیایی مختلف را برای استفاده در سلاح ها مورد آزمایش قرار داده است.

این روزنامه ادامه می دهد، در دسامبر 2014 یک افسر سابق کره شمالی اعلام کرد که رژیم این کشور سلاح های شیمیایی و بیولوژیک را بر روی کودکان و بزرگسالان معلول آزمایش می کند.

جدید ترین مطالب سایت