لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

همه بازیکنان موجود در لیست دایی را بشناسید

هفته گذشته علی دایی طی جلسه ای با رحیمی علاوه بر ارائه برنامه هایش برای فصل آینده لیست بازیکنان مدنظرش برای لیگ چهاردهم را دراختیار مدیرعامل پرسپولیس قرار داد. لیستی که...

هموطن: هفته گذشته علی دایی طی جلسه ای با رحیمی علاوه بر ارائه برنامه هایش برای فصل آینده لیست بازیکنان مدنظرش برای لیگ چهاردهم را دراختیار مدیرعامل پرسپولیس قرار داد. لیستی که تا به امروز حتی اعضای هیات مدیره نیز به زعم گفته های رحیمی از جزئیاتش بی اطلاع هستند.

اما با این حال گمانه زنی های زیادی در این خصوص وجود دارد که در لابه لای آنها با توجه به کدهای موجود می توان به برخی از ستاره های فولاد و سپاهان رسید که گفته می شود نامشان در لیست دایی وجود دارد.

* همه فولادی ها

درخشش قابل توجه بازیکنان فولاد و به خصوص برخی ستاره های این تیم باعث شد تا دایی خیلی زور تمرکزش را روی مذاکره با فولادی ها بگذارد.

اسماعیل شریفات، بختیار رحمانی، پریرا و عبدالله کرمی جملگی از ستاره های فصل گذشته فولاد بودندکه نامشان در لیست دایی به چشم می خورد. بازیکنانی با توانایی های قابل ملاحظه که حالا دایی خیز بلندی برای جذب آنها برداشته است.

اما نکته ای که در مورد این اسامی وجود دارد تمایل فراوان رحمانی برای لژیونر شدن است. هافبک بازی سازی که به عنوان جانشین محسن مسلمان از گزینه های اصلی دایی به شمار می رود. بازیکنی که به احتمال فراوان فصل آینده را جایی خارج از فوتبال ایران توپ خواهد زد.

شریفات هم که به نظر مشکلی برای بازی در فولاد و زیرنظر فرکی همانند عبدالله کرمی ندارد. بازیکنانی که علاوه بر این فصل در سال آینده نیز حضور خود را در آسیا با فولاد مسجل کرده اند.

البته این ماجرا در خصوص پریرای برزیلی نیز صادق است که به واسطه حضور چند برزیلی دیگر روزهای شاد و آرامی را در اهواز پشت سر می گذارد.

* نفرات تهاجمی

رضا نوروزی یکی از گزینه های مورد علاقه دایی به شمار می رود. مهاجم سابق فولاد و فصل گذشته نفت که بارها در آستانه حضور در پرسپولیس قرار گرفته اما هر بار به دلیلی به این مهم نرسیده. قطعا در صورت جدایی او از نفت پرسپولیس مقصد آتی این مهاجم گلزن خواهد بود.

اما گزینه های هجومی دایی تنها به نوروزی ختم نمی شود چرا که شهریار به بازی دقیقی نیز علاقه فراوانی نشان داده است. مهاجم فصل گذشته تراکتور که به احتمال فراوان فصل آینده خارج از فوتبال تبریز توپ خواهد زد. مهاجمانی  تراز اول در فوتبال ایران که می توانستند جانشینانی مناسب برای حاتمی و سیدصالحی برای فصل آینده باشند.

* … و دوباره حدادی فر

انگار قرار نیست تحت هیچ شرایطی نام حدادی فر از لیست دایی کسر شود. هافبک دفاعی قدرتمند ذوب آهن که در کنار امید ابراهیمی دو گزینه دایی برای جانشینی رضا حقیقی هستند که به احتمال قوی فصل آینده را در تیمی به جز پرسپولیس خواهند بود.

البته با توجه به اولتیماتوم ذوبی ها برای حفظ حدادی فر بعید است دایی همانند یک فصل اخیر موفق به جذب وی شود. اما هنوز پرونده جذب ابراهیمی در جریان است.

* گزینه های دفاعی

به همان اندازه که پرسپولیس مایل به جذب عقیلی است، این مدافع سپاهان نیز برای همکاری با سرخپوشان مشتاق نشان داده است.

عقیلی در حالی به یکی از گزینه های دایی برای فصل آینده تبدیل شده که خروج سیدجلال حسینی می تواند قدرت دفاعی سرخپوشان را بسیار کاهش دهد، از این رو دایی در تلاش است تا با سرخپوش کردن عقیلی جای خالی حسینی را به خوبی پوشش دهد.

اما با تمام این تفاسیر و با توجه به موقعیت های مناسبی که نفرات مدنظر دایی در باشگاه های خود دارند خیلی بعید است که شهریار بتواند با توجه به محدودیت های مالی که وزارت و هیات مدیره جدید برای فصل آینده در نظر گرفته اند موفق به اجرایی نمودن اهداف خود در این زمینه شود.

منبع خبر: فیفادی

جدید ترین مطالب سایت