فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

کاهش سه درجه‌ای هوای تهران

کارشناس هواشناسی گفت: آسمان تهران صاف و نیمه ابری همچنان غبار آلود به همراه کاهش سه درجه ای دمای هوا گزارش شده است.

هموطن :فریبا گودرزی کارشناس هواشناسی در گفت و گو با خبرنگار حوزه محیط زیست  گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران ،با اشاره به کاهش سه درجه ای دمای هوا اظهار کرد: آسمان تهران امروز صاف و نیمه ابری و همچنین شهرهای جنوبی تهران غبار آلود به همراه کاهش سه درجه ای هوا نسبت به روز گذشته خواهد بود که حداکثر دمای امروز تهران 37 درجه سانتی گراد است و طی دو روز آینده تقریبا همین شرایط حاکم خواهد بود.

امروز و فردا بارش های پراکنده در استانهای مازندارن، گلستان، خراسان شمالی و نیمه ی شمالی خراسان رضوی و همچنین بر روی ارتفاعات زاگرس مرکزی در لرستان، چهار محال و بختیاری و همدان بارش های پراکنده در پیش است.

وی ادامه داد: همچنان در شرق،  جنوب شرق، به ویژه منطقه زابل در برخی نقاط جنوب غرب کشور گاهی وزش باد به همراه گرد و غبار پیش بینی می شود.

گودرزی بیان کرد: در زابل طوفان گرد و غبار و در جنوب سیستان و بلوچستان دریا مواج است که برای جنوب استان سمنانامروز و فردا در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب وزش باد شدید و باعث تولید گرد و غبار می شود.

وی در پایان تصریح کرد: استانهای قم، شمال اصفهان، جنوب تهران، مرکزی و تهران آسمان غبار آلود و همچنین آبهای خلیج فارس روزهای دوشنبه و سه شنبه مواج است.

جدید ترین مطالب سایت