فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

خوردن خون دختران نوجوان بعد از تجاوز + عکس

جوان 21 ساله در اقدامی بی شرمانه بعد از تجاوز وحشیانه به دختر نوجوان و بریدن بخش هایی از بدن قربانیان اقدام به خوردن خون آنها کرد. این جوان شیطان صفت با وعده ی جایزه نقدی دختران را به یک میهمانی می کشاند.

هموطن :"جاناتان دیویس" 21 ساله در حضور سه نوجوان پسر، بی شرمانه دختر نوجوان 14 ساله را در مقابل کلیسای "سنت گرترود" در "وندر گریفت" نیسیلوانیا" مورد تعرض جنسی قرار داد و سپس آنان را وادار کرد تا خون ناشی از بریده شدن بخشی هایی از بدن قربانی اش را بنوشند.

 بنابر این گزارش، "جاناتان دیویس" که به "خونخوار خوفناک" در خبرگزاری ها مشهور شده، قربانی اش که زیر سن قانونی بود را با وعده انجام یک بازی گروهی پولساز فریب داد و مانع از رفتن وی به مدرسه اش شد.

خوردن خون دختران نوجوان بعد از تجاوز + عکس

پس از شکایت خانواده قربانی 14 ساله عامل این عمل بی شرمانه در حالی دستگیر شد که سال قبل نیز با ارتکاب همین جرم دستگیر شده بود که با تلاش وکیل مدافعه اش پس از دو ماه از زمان دستگیری اش، تبرئه شده بود.

 به گفته پلیس، "جاناتان دیویس" دختران زیر سن قانونی را با وعده پرداخت جایزه نقدی 50 هزار دلاری به مجالسی دعوت می کرد که در آن شرکت کنندگان موظف بودند تا پس از بریدن بخش هایی از بدن خود به صورت زخم و یا خراش، خون خارج شده را بنوشند.

 "جاناتان دیویس" 21 ساله در حال حاضر به اتهام تجاوز به عنف و فساد اخلاقی، تا زمان برگزاری اولین جلسه دادگاه وی که در روز 7 جولای برگزار می شود، در بازداشت موقت پلیس به سر می برد.

جدید ترین مطالب سایت