لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

بهترین لباس های مردانه برای سفر

مهم نیست امسال تابستان چقدر درگیر هستید، به هر حال باید چند روزی را به یک سفر اختصاص دهید. شاید شما از آن گروه افرادی هستید که خوابیدن در خانه را به سفر چند روزه ترجیح می دهید،

هموطن :

مهم نیست امسال تابستان چقدر درگیر هستید، به هر حال باید چند روزی را به یک سفر اختصاص دهید. شاید شما از آن گروه افرادی هستید که خوابیدن در خانه را به سفر چند روزه ترجیح می دهید، چون راحتی خانه با هیچ جا قابل مقایسه نیست اما این دلیل خوبی برای محروم کردن خودتان از سفر نیست. اگر لباس های مناسب و راحتی را برای سفر انتخاب کنید، نیمی از آسودگی خانه در سفر همراه شماست.

 

زنانه: بهاری سفر کنید

بهترین لباس های مردانه برای سفر

 گرمای تابستان، آزاردهنده ترین بخش یک سفر تابستانی، آن هم با ماشین است، اما می توانید با انتخاب لباس های خنک و تابستانی از آزار گرما کم کنید. برای سفر با ماشین، شال انتخاب بهتری نسبت به روسری است چون گرمای کمتری دارد و امکان بستن به شیوه های مختلف را به شما می دهد. شال خود را حتما از رنگی روشن انتخاب کنید اما سفید انتخاب خوبی نیست چون با شروع حرکت در جاده، به خاکستری تغییر رنگ می دهد.

 بدون عینک هیچ سفری را شروع نکنید چون ممکن است این سفر به قیمت کور شدن تمام شود. عینک آفتابی نه توصیه ای برای خوش تیپی بلکه تجویزی جدی برای سلامت سفر شماست.

بهترین لباس های مردانه برای سفر

 به نوشته مجله زندگی ایده آل، سراغ مانتوهای مرسوم خود که در محل کار، خرید یا میهمانی می پوشید، نروید. مانتوهای بلند یا گشاد انتخاب خوبی برای یک سفر تابستانی نیستند. شما احتیاج به مانتویی آزاد ولی نه گشاد، سبک و خنک دارید. مانتوهایی که مدل پیراهن مردانه هستند، انتخاب راحت و خوبی محسوب می شوند. یک مانتوی راحت و اسپرت با رنگ شاد می تواند مقدمه سفر شاد و انرژی بخش شما باشد.

بهترین لباس های مردانه برای سفر

برای سفر تابستانی صندل انتخاب بهتری نسبت به کفش های اسپرت و راحت است چون پا احساس گرمای کمتری می کند اما حواس تان باشد که سراغ صندل های تخت نروید. برای سفر تابستانی خود صندلی انتخاب کنید که کفی طبی و متناسب با فرم کف پا داشته باشد. صندل های تخت برای سفر راحت نیستند.

بهترین لباس های مردانه برای سفر

 

 کیف سفر هم باید جادار باشد و هم سبک؛ این دو ویژگی میسر نیست مگر اینکه شما سراغ کیف های پارچه ای بروید. در میان کیف های پارچه ای بهتر است نمونه ای را انتخاب کنید که دسته بلند برای یکطرفه انداختن کیف و بند پشتی برای استفاده به شکل کوله پشتی را داشته باشد. با چنین کیف راحتی شما امکان پیاده روی چند ساعته را هم دارید.

بهترین لباس های مردانه برای سفر

شلوار راحت، کلید سفر راحت با ماشین است. اولین گزینه که به ذهن تان می آید، شلوار ورزشی است اما جنس شلوار ورزشی برای سفر تابستانی انتخاب خوبی نیست. یک شلوار نخی، با برش آزاد بهترین انتخاب برای سفر یک تا چند ساعته در ماشین است.

بهترین لباس های مردانه برای سفر

 

مردانه : تا مریخ سفر را ادامه دهید

بهترین لباس های مردانه برای سفر

اگر راننده این سفر شما هستید، از بین عینک های آفتابی خود، نمونه ای با شیشه بزرگ را انتخاب کنید چون این عینک ها بهترین انتخاب برای رانندگی هستند و از چشم در مقابل نور شدید در طول جاده مراقبت و محافظت می کنند.

در سفر تابستانی رنگ روشن بپوشید. رنگ روشن گرما را از شما دور و احساس خنکی و شادابی بیشتری در شما ایجاد می کند. تیشرت سفید انتخاب خوبی است چون با انواع شلوارهای اسپرت و مناسب برای سفر هماهنگی دارد. دقت کنید تیشرت شما از جنس نخ باشد و مواد پلاستیکی که باعث ایجاد گرما می شود در تولید آن به کار نرفته باشد.

بهترین لباس های مردانه برای سفر

پیشنهاد می کنیم یک پیراهن چهارخانه اسپرت برای پوشیدن روی تیشرت همراه داشته باشید. در بخش هایی از سفر ممکن است هوا، خنکی بیشتری داشته باشد و شما به یک پیراهن ساده احتیاج پیدا کنید. در ضمن با داشتن یک پیراهن سبک می توانید ست خود را در طول سفر تغییر دهید.

بهترین لباس های مردانه برای سفر

 سبک سفر کردن، ویژگی قابل تحسینی است که باید به خانم ها هم آموزش بدهند. تمامی وسایل موردنیاز یک آقا برای سفر چند روزه در یک ساک ورزشی جا می گیرد، به همین دلیل آقایان به یک ساک ورزشی سبک هم برای سفر احتیاج دارند.

بهترین لباس های مردانه برای سفر

شلوارهای شش جیب و هشت جیب کتان، بهترین انتخاب آقایان برای سفر است. راحتی این شلوارها مثال زدنی است اما حتما باید از جنس کتان باشند و نمونه هایی با جنس سخت تر، هر چند دوام و ماندگاری بالاتری دارند اما برای سفر تابستانی مناسب نیستند. رنگ سبز تیره، کلاسیک ترین رنگ این شلوارهاست که بیشتر از سایز رنگ ها توصیه می کنیم.

بهترین لباس های مردانه برای سفر

 شما به یک کفش راحت احتیاج دارید ولی نه کفش های ورزشی که بستن و بازکردن بند، راحتی سفر شما را تحت تاثیر قرار دهد. در فروشگاه های محصولات ورزشی می توانید این نمونه کفش های راحتی و بدون بند پیدا کنید. فراموش نکنید کفی طبی و استاندارد این کفش مهم است.

بهترین لباس های مردانه برای سفر

جدید ترین مطالب سایت