لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

آخرین اخبار از روزهای فشرده مذاکرات هسته ای

با وجود پیشر فت محسوس در مذاکرات، هنوز برخی اختلاف ها باقی است که باید در چند روز آینده به آنها رسیدگی شود . قرار است وزیران امور خارجه انگلیس، فرانسه و آلمان و مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا امروز وارد وین شوند.

هموطن :گفتگوهای هسته در وین در سطح معاونان در حال پیگیری است.

با وجود پیشرفت محسوس در مذاکرات، هنوز برخی اختلاف ها باقی است که  باید در چند روز آینده به آنها رسیدگی شود . قرار است وزیران امور خارجه انگلیس، فرانسه و آلمان و مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا امروز وارد وین شوند . وزیران امور خارجه چین و روسیه هم احتمالا فردا  به مذاکرات ملحق می شوند .

چند ساعت پیش هم وزیر خارجه امریکا در برابر هتل کوبورگ وین برای خبرنگاران یک بیانیه قرائت کرد.

جان کری وزیر امور خارجه آمریکا در کنفرانس خبری درمقابل هتل کوبورگ گفت: ما پیشرفتهای زیادی در مذاکرات کرده ایم و این هفته به توافق خواهیم رسید . جان کری گفت: از ابتدا می دانستیم که در تلاش هستیم تا به یک توافقنامه خوب و عادلانه برسیم.

بر اساس این گزارش، فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا هم بعد از ظهر یکشنبه به محض ورود به پایتخت اتریش گفت: «ما به توافق بر سر پرونده هسته ای ایران بسیار نزدیک هستیم.»

موگرینی در گفتگو با خبرنگاران گفت: «اکنون زمان آن است ، ما بسیار نزدیک هستیم.»

وی گفت: «فضای مذاکرات سازنده و مثبت است.»

وی افزود: «شاهد اراده سیاسی هستیم، اکنون باید دید آیا این اراده سیاسی می تواند به تصمیمات سیاسی تبدیل شود یا خیر. آیا همه اینها می تواند در یک توافق به بلوغ برسد.»

جدید ترین مطالب سایت