فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

سیستم هوشمند کنترل خواب

 این سیستم با تولید نور و صداهای آرامش بخش خواب با کیفیتی برای کاربر به ارمغان می آورد

سیستم هوشمند کنترل خواب

 این سیستم با تولید نور و صداهای آرامش بخش خواب با کیفیتی برای کاربر به ارمغان می آورد

سیستم هوشمند کنترل خواب

 شرکت چینی« Sleepace»پس از معرفی اولین تشک هوشمند نظارت بر خواب در اوایل سال جاری اقدام به معرفی نسخه تکمیلی این سیستم کرد. نسخه جدید سیستم نظارت بر خواب یا « NoxRestOn» به تجهیزاتی همچون لامپ هوشمند، حسگرهای گیرنده زمان خواب، شمارشگر ضربان قلب، شمارشگر تعداد تنفس در دقیقه و سایر حسگرهای حرکات بدن مجهز شده است.

طبق اعلام شرکت سازنده سیستم هوشمند کنترل خواب از سه بخش مجزا تشکیل شده است؛ بخش اول شامل یک صفحه حاوی حسگر که بین تشک و ملافه قرار می گیرد، بخش دوم شامل لامپی است که به طور مستقیم به پریز برق وصل شده و روی میز کنار تخت قرار می گیرد. بخش سوم این سیستم هوشمند کنترل خواب نیز یک نرم افزار اختصاصی است که در گوشی هوشمند کاربر نصب شده و اطلاعات را از بخش اول توسط بلوتوث دریافت کرده و به بخش دوم ارسال می کند.

شرکت سازنده در مورد نحوه عملکرد سیستم هوشمند کنترل خواب اعلام کرد: این سیستم با تولید ترکیبی از نور و صداهای آرامش بخش خوابی عمیق و با کیفیت را برای کاربر به ارمغان می آورد. لامپ هوشمند این سیستم نیز با تولید پرتوهای نور قرمز باعث ترشح ملاتونین یا هورمون خواب می شود. سیستم تولید صدا نیز همزمان با تولید صدای آرام بخش به کاربر کمک می کند تا به سرعت به خوابی آرام و عمیق فرو رود.

پس از آنکه حسگرهای موجود در تشک علائم خواب را دریافت کردند، فرمان خاموشی سیستم توسط نرم افزار صادر می شود. سیستم هوشمند کنترل خواب علاوه بر کمک به خوابیدن کاربر، حدود 30 دقیقه قبل از زمان هشدار برای بیدار شدن به تدریج شخص را از خواب بیدار می کند.

به گفته سازندگان، قیمت پکیج کامل سیستم کنترل هوشمند خواب حدود 279 دلار است.

منبع : isna.ir

جدید ترین مطالب سایت