لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

افتتاح تنها «تله‌کابین آبی و خاکی» کشور در چالیدره مشهد

مدیر مجموعه تفریحی و توریستی چالیدره از افتتاح این مجموعه گردشگری در مشهد همزمان با عید سعید فطر خبر داد.

هموطن :محمود جوانمرد در حاشیه برنامه سفره های همدلی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در مجموعه چالیدره «ترن کوهستان» راه اندازی می شود که گردشگران را از پایین به بالای کوهستان می رساند.

وی افزود: دستگاه تله کابین، تله CH از ایتالیا خریداری شده است که تنها تله آبی و خاکی در کشور به شمار می رود و مساحت 230 متر را بدون پایه از روی آب رد می کند.

جوانمرد عنوان کرد: چالیدره تنها برج 3 منظوره در دنیاست که با 50 نفر مسافر روی ارتفاع 40 متری می ایستد و توقف می کند، سپس می چرخد، یعنی حرکت بالا و پایین چرخش در ارتفاع 43 متری و بانجی جامپینگ را همزمان دارد.

وی ادامه داد: این برج تفریحی دارای استاندارد است و در شرق کشور برای اولین بار اجرایی شده است و اکنون در مرحله دکوراسیون داخلی است و تا عید فطر به بهره برداری می رسد.

وی با اشاره به کمبود مراکز تفریحی در استان خراسان رضوی و شهر مشهد، افزود: در برج سازی خیلی ها وارد شده اند، اما در این حوزه علاوه بر اشتغال زایی مستقیم و غیر مستقیم برکات زیادی هست که جذب گردشگر را نیز شامل می شود.

جوانمرد عنوان کرد: از سال 85 کار در حوزه گردشگری را آغاز کردیم و سال 89 مجموعه چالیدره  آغاز بکار کرد و سرانجام طی 5 سال کار و تلاش، عید فطر به بهره برداری خواهد رسید.

جدید ترین مطالب سایت