لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

شادی در مجموعه تابستانی لوئی ویتون

 مجموعه تابستانی و رنگ های شاد لوئی ویتون (Louis Vuitton) بار دیگر بازگشته اند تا تابستان را به متفاوت ترین سه ماه سال جاری بدل کنند.

هموطن : مجموعه تابستانی و رنگ های شاد لوئی ویتون (Louis Vuitton) بار دیگر بازگشته اند تا تابستان را به متفاوت ترین سه ماه سال جاری بدل کنند.  مانند هر سال، شاهد رنگ بندی های خنک و متفاوتی هستیم و طرح ها هم خود به خوبی گرمای تابستان را پوشش می دهند. در ادامه به مرور پنج محصول برتر این مجموعه جدید می پردازیم.

شادی در مجموعه تابستانی لوئی ویتون

شاید آشناترین و معمول ترین محصول لوئی ویتون در مجموعه تابستانی همین کیف ها باشند. قیمت گذاری این کیف ها مانند همیشه تا حدی بالاتر از حد انتظار است، اما اگر از هواداران این برند باشید مطمئنا در برابر خریداری کردن کیف های جدید مقاومت نخواهید کرد.

شادی در مجموعه تابستانی لوئی ویتون

این اولین بار نیست که دستبندهای چرم با طراحی مطابق با یک مجموعه در فهرست محصولات لوئی ویتون قرار می گیرند. شکل خاص قفل های موجود بر روی بدنه این دستبند، دوست داران فشن را به یاد درخت های کهن می اندازد.

شادی در مجموعه تابستانی لوئی ویتون

این روسری های خاص و البته گران قیمت، از ابریشم خالص و براق ساخته شده اند. اگر به دنبال طرح های مشابه آن هستید، نیم نگاهی به مجموعه «زیر دریا» (Under The Sea) در مجموعه های تابستانی لوئی ویتون داشته باشد.

شادی در مجموعه تابستانی لوئی ویتون

 

اگر اندکی لوکس تر به کالاهای تابستانی نگاه می کنید و علاقه ای هم به فرم کیف های مجموعه نورفول (Neverfull) ندارید، این مجموعه را برای شما طراحی کرده اند. روح کلاسیک سال های نه چندان دور لوئی ویتون در این کیف به خوبی دیده می شود. البته به دست آوردن این کیف نزدیک به 2 هزار و220 دلار برای تان هزینه خواهد داشت.

شادی در مجموعه تابستانی لوئی ویتون

 

در نگاه اول شاید از طراحی خاص صندل- کفش های پاشنه بلند لوئی ویتون تعجب کنید. پاشنه ای مشکی رنگ در کنار بدنه قرمز از آن ترکیب هایی هستند که تنها از طراحان خوش فکر این برند بر می آید. به این موارد لوگوی لوئی ویتون را هم اضافه کنید تا دیگر هیچ کم و کسری برای دوست داران مد و فشن باقی نماند.

 

شادی در مجموعه تابستانی لوئی ویتون

جدید ترین مطالب سایت