فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

داعشی ها شیشه می زنند و آدم می کشند

در کالبد شکافی عامل حمله  انتحاری داعش به مسجد کویت، ماده مخدر شیشه کشف شده است. بر اساس این گزارش عناصر تروریستی داعش قبل از عملیات انتحاری ماده مخدر شیشه «کریستال» مصرف می کنند.

هموطن :بخش فارسی شبکه پرس تی وی نوشت: به گزارش سایت العربیه در کالبد شکافی عامل تروریست حمله  انتحاری داعش به مسجد کویت، در بدن وی ماده مخدر شیشه کشف شده است. بر اساس این گزارش عناصر تروریستی داعش قبل از عملیات انتحاری ماده مخدر شیشه «کریستال» مصرف می کنند.

این پایگاه اینترنتی درج کرد: فهد سلیمان عبد المحسن القباع، عامل انفجار انتحاری در مسجد امام صادق(ع) در کویت، در تاریخ 25 تیر، خود را منفجر کرد و باعث کشته شدن 27 نمازگزار و زخمی شدن بیش از 220 تن شد.

این پایگاه تصریح کرد: یوسف الغامدی، از عناصر داعش که نیروهای عربستانی روز شنبه (13 تیر) وی را به هلاکت رساندند، نمونه  دیگری است که پیش تر به اتهام اعتیاد به مواد مخدر سه بار دادگاهی شده بود. وی از مجرمان سابقه دار سعودی به حساب می آمد.

پرس تی وی در ادامه افزود: گزارش ها حاکی از آن است، گروه تکفیری داعش پیش از اجرای حکم اعدام، به قربانیان مواد مخدر تزریق می کند. بارها در ویدئو هایی که گروه داعش از اعدام های جمعی خود منتشر می کند، دیده شده است که افراد قربانی، پیش از اعدام حالتی آرام و غیرطبیعی داشته اند.

به گزارش این پایگاه اینترنتی، برخی رسانه  ها  اعلام کرده بودند، گروه داعش برای افزایش جذابیت و کیفیت تصاویر و فیلم هایی که از قربانیان می گیرند، به آن  ها مواد مخدر تزریق می کند.

هنگام مصرف ماده مخدر شیشه حالتی از توهم شنوایی و بینایی به فرد دست می  دهد به طوری  که اشیایی را می بیند یا تجسم می کند که واقعی نیستند.

به گزارش این منبع، تاثیر یک دز مصرفی از این ماده، ممکن است تا یک ماه در بدن باقی بماند.

به گزارش این پایگاه، مصرف ماده مخدر شیشه عوارضی از قبیل تغییرات رفتاری مانند افزایش خشم، حالت هیستریک و حالت تهاجمی شدید به همراه دارد به حدی که ممکن است فرد معتاد خود و یا یکی از نزدیکان اش را به قتل برساند.

این ماده مخدر که پس از اولین یا دومین مورد مصرف سبب اعتیاد فرد می شود به عنوان یکی از خطرناک  ترین نوع مواد مخدر در جهان شناخته می شود.

جدید ترین مطالب سایت