فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

مربی 3 میلیاردی؛ بازیکنان 15 میلیاردی؟

 وزارت ورزش امسال قانون سقف بودجه را جای سقف قرارداد به باشگاه ها ابلاغ کرده و دستور داده باشگاه های لیگ برتری امسال تا سقف 15 میلیارد تومان هزینه کنند. البته تیم هایی که علاوه بر لیگ برتر، در لیگ قهرمانان آسیا هم می جنگند اجازه دارند...

هموطن: وزارت ورزش امسال قانون سقف بودجه را جای سقف قرارداد به باشگاه ها ابلاغ کرده و دستور داده باشگاه های لیگ برتری امسال تا سقف 15 میلیارد تومان هزینه کنند. البته تیم هایی که علاوه بر لیگ برتر، در لیگ قهرمانان آسیا هم می جنگند اجازه دارند 3 میلیارد بیشتر هزینه کنند. مشخص نیست این 15میلیارد تنها برای جذب بازیکن است یا تمام هزینه های باشگاه را در بر می گیرد. اگر این مبلغ برای کلیه هزینه های تیم باشد، آن وقت برخی از بازیکنان جوان تقریبا باید رایگان قرارداد ببندند. چرا که قیمت 7 ، 8 بازیکن خوب – با استناد به قیمت سال گذشته بازیکنان -  بلیت رفت و برگشت هواپیما به شهرهای مختلف و رزرو هتل مبلغی بیش از 15 میلیارد می شود. بازیکنان بزرگ هم نشان داده اند تخفیف آنچنانی نمی دهند پس این بازیکنان جوان هستند که مجبورند کم و کمتر پول بگیرند.

با نگاهی به مبلغ قراداد کادر فنی پرسپولیس می توان متوجه شد خرج کردن در چارچوب چنبن قانونی عملا ناممکن است.

علی دایی (یک میلیارد و هفتصد میلیون)، محمد دایی (200 میلیون)، جواد منافی (200میلیون)، رضا فروزانی (200میلیون)،  کریم باقری (200 میلیون)، بهزاد غلامپور (200 میلیون)، پنجعلی (150 میلیون)، محمد مولایی (97 میلیون) و قرارداد تدارکات، عکاس و مدیر رسانه ای. با احتساب دستمزد همین تعداد از اعضای کادر فنی – و نه بازیکن – پرسپولیس می توان متوجه شد چنین طرحی اصلا قابل اجرا نیست و در آخر سقف بودجه تنها دور زدن قانون و دروغگویی را در فوتبال افزایش می دهد.

منبع خبر: فیفادی

جدید ترین مطالب سایت