لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

10 کوکتل ( آب میوه مخلوط ) رژیمی

تلاش شما در یک روز برای غذا خوردن مناسب می تواند با خوردن یک آبمیوه پر کالری نابود شود. به همین خاطر ما آبمیوه های رژیمی را در اینجا معرفی می کنیم.

هموطن :

موهیتو هندوانه : 100 کالری 

تلاش شما در یک روز برای غذا خوردن مناسب می تواند با خوردن یک آبمیوه پر کالری نابود شود. به همین خاطر ما آبمیوههای رژیمی را در اینجا معرفی می کنیم. که با موهیتو کوبایی آغاز می شود.

از یک دسته چوبی یا یک قاشق برای له کردن مکعب های هندوانه و برگ های تازه نعنا استفاده کنید. به آن آب و عرق نیشکر اضافه کنید تا یک نوشیدنی موهیتو با نصف کالری معمول داشته باشید. 

10 کوکتل ( آب میوه مخلوط ) رژیمی

مارگاریتا ساده : 170 کالری 

برای کاهش دادن صدها کالری این کوکتل مکزیکی از کالری بیش از اندازه که در اثر مخلوط کردن آن با شربت ایجاد می شود پرهیز کنید. مواد اصلی را اندازه بگیرید :یک لیمو تازه را آبگیری کرده و به آن مقداری عصل اضافه کنید. میزان معمول این نوشیدنی یک لیوان در روز پیشنهاد می شود. این یکی از راههایی است که می توان به وسیله آن وزن و کالری ها را کنترل کرد. 

10 کوکتل ( آب میوه مخلوط ) رژیمی

پینیا کولادای رژیمی  : 229 کالری 

شهدی که با میوه نارگیل ترکیب می شود می تواند حدود 300 کالری را در پینیا کولادا کم کند. نتیجه چیست؟  شیره شیرین نارگیل و مقداری عرق نیشکر را مخلوط کنید. سپس توت فرنگی های تازه را به آن اضافه کنید و شربت آگاو (نوعی کاکتوس) را روی آن بریزید و با یخ مخلوط کرده و هم بزنید. با این روش شما 12 انس نوشیدنی استوایی تولید می کنید کهکالری آن برابر با یک مشت چوب شور است. 

10 کوکتل ( آب میوه مخلوط ) رژیمی

شوکو کوزمو : 70 کالری 

با استفاده از شوکوی ژاپنی ( نوعی نوشیدنی ژاپنی بر پایه غلات با طعمی ملایم ) به جای نوشیدنی های الکلی یک نوشیدنیبین المللی فوق لاغر کننده بسازید. یک لیوان از این نوشیدنی تنها 35 کالری دارد. می توانید مقداری آب رژیمی زغال اخته ، لیمو ترش، پرتقال به آن اضافه کنید و سپس در مخلوط کن هم بزنید. این نوشیدنی نسبت به دیگر نوشیدنی های دیگرکالری بسیار کمتری دارد. 

10 کوکتل ( آب میوه مخلوط ) رژیمی

دیاکوئیری (نام نوعی نوشیدنی با ترکیب پرتقال و ...) رژیمی تمشک : 145 کالری 

به سادگی، تمشکهای معمولی می توانند، دیاکوئیری توت فرنگی را کم کالری کنند. با یک فنجان تمشک بدون شکر شروع کنید تفاوتی نمی کند که آنها تازه یا فریز شده باشند. تمشک ساده در مقایسه با تمشک فریز شده با شربت که 225 کالریدارد تنها 50 کالری دارد. به این ترکیب عرق نیشکر، یخ و برای شیرین کردن آن یک قاشق چای خوری استویا ( نوعی گیاه جایگزین شکر) اضافه کنید. آنها در مخلوط کن میکس کنید و از ترکیب خوشمزه و رژیمی لذت ببرید. 

10 کوکتل ( آب میوه مخلوط ) رژیمی

 باید های کوکتل رژیمی :

به جای آب میوه های مصنوعی  از آب میوه 100% تازه استفاده کنید. 

به جای نوشیدنی های ملایم از نوشیدنی های 0 کالری استفاده کنید. می توانید طعم آب گازدار، سلتزر (نوعی آب گازدار)  و یا سودا را امتحان کنید. 

مواد کمتر یعنی کالری کمتر 

مراقب باشید، میانه روی همیشه به تعادل وزن  وسلامتی شما کمک می کند. 

10 کوکتل ( آب میوه مخلوط ) رژیمی

 

جدید ترین مطالب سایت