لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

آیت‌الله محقق‌داماد: در تلویزیون شخصی هست که به ملت توهین می‌کند

آیت الله محقق داماد از برخی سخنرانی ها در رادیو و تلویزیون ایران انتقاد کرد...

به گزارش خبرآنلاین،  او که در نخستین سمپوزیوم «بررسی جنبه های فقهی، حقوقی و اخلاقی مراقبت های پایان حیات بیماران» سخن می گفت، به این موضوع اشاره کرد که « در تلویزیون شخصی هست که در سخنرانی های خود به ملت توهین می کند.»

آیت الله سیدمصطفی محقق احمدآبادی معروف به محقق داماد، مجتهد، حقوقدان و استاد حوزه و دانشگاه است. او که از سال ۱۳۶۰ تا ۱۳۷۳ ریاست سازمان بازرسی کل کشور را عهده دار بوده است. طبق گزارش ایرنا گفته:« این فرد در تلویزیون خطاب به زنان می گوید:از آنان می پرسیم چرا حامله نمی شوید به ما پاسخ می دهد که ترکیبم به هم می ریزد. ای مرده شور ترکیبت را ببرد.»

او که دانش آموختهٔ حوزهٔ علمیهٔ قم، دانشگاه تهران و دانشگاه کاتولیک لوون است، تاکید کرد: «وای بر ما که این چنین در تلویزیون به ملت توهین می شود و ما سکوت می کنیم.»

آیت الله محقق دادماد با بیان این که «خوشبختانه این فرد در لباس روحانیت این حرف ها را نمی زند و گرنه من از خجالت می مردم، گفت:«چند وقت پیش هم به مقامات مسئول و ارشد نظام نامه ای نوشتم و گفتم که چرا به این فرد اجازه سخنرانی داده می شود؟»

او که او فرزند سید محمد محقق داماد و نوهٔ دختری حاج شیخ عبدالکریم حایری یزدی بنیان گذار حوزهٔ علمیهٔ قم است، در این همایش مهربانی را یک رفتار جمعی دانست و اقزود: «نمی شود در جامعه ای که همه خشن رفتار می کنند یک فرد مهربان باشد.»

جدید ترین مطالب سایت