لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

شناخت خواستگار از روی انگشتان پا

برای شناخت خواستگار راه و روش های زیادی وجود دارد. طرز صحبت کردن ، لباس پوشیدن ، گره زدن دست ها و.. . علاوه بر این روش ها شما می توانید خواستگارتان را با شکل و فرم انگشتان پایش بشناسید.

هموطن :شناخت خواستگار در تصمیم گیری و به دنبال آن یک انتخاب صحیح نقش مهمی دارد. شخصیت و انگشتان پا تقریبا رابطه ای نزدیک با یکدیگر دارند که برای شناخت افراد می توان از این اصل استفاده کرد.

بر اساس تحقیقات به عمل آمده اندازه و سایز انگشتان پا با اصل و نصب افراد ارتباط نزدیکی دارد.  در مقاله ای ساخت و بافت انگشتان پا و ارتباط آن با احساسات و شخصیت افراد مورد بررسی قرار گرفته شده است، که در اینجا به آن اشاره می شود:

  بلند بودن انگشت دوم پا 

این حالت انگشت پا نشانی از رهبریت افراد را نشان می دهد. حاکمان ازسلسله سلطنتی مصر باستان و هاوایی همگی دارای انگشتان دوم پای بلندتری برخوردار بودند.

آخرین مفصل انگشت سوم در یک زاویه 

افراد با این مدل انگشت پا دارای توانایی طبیعی برای فریب دادن دیگران دارند، که غالبا کسانی که در کار جاسوسی هستند دارای یک چنین ویژگی پا هستند.

شناخت خواستگار از روی انگشتان پا

انگشت کوچک پا فوق العاده سایز کوچکی داشته باشد 

افراد با این چنین انگشتانی دارای ماهیت کودکانه، با حس شوخ و سرگرم کننده دارند.

انگشت دوم پای چپ به سمت انگشت بزرگتر متمایل باشد 

این افراد دارای طبیعتی احساساتی و نوستالژیک هستند، که این ویژگی به طور بارز در هنرمندان مشهود است.

انگشت کوچک در یک زاویه اشاره داشته باشد

این مدل نشان دهنده ماهیت غیرمتعارف است. توانایی در حرکت دادن انگشت کوچک پا حاکی از آن است که افراد بی قرار بوده و نیاز به یک تغییرثابت دارند. 

واقعیت این است که ژنوم انسانی چند عامل فیزیکی نظیر پوست، مو و رنگ چشم، شکل بدن و اندام را مشخص می کند. همچنین از طاسی تا تمایلات به بیماری ها را نیز شامل می شود.

باید گفت که مورفولوژی بشر یک میراث وابسته است. مطالعات دیگر نشان داده است که ویژگی های قبیله ای خانوادگی مانند فقدان اثر انگشت در شمار بالایی از مردم باسک دیده شده است.

در این میان بایستی تمامی اصل و نصب ها در نظر گرفته شوند، چرا که طی 500 سال گذشته تمامی نژادها با یکدیگر ادغام شده اند.

جدید ترین مطالب سایت