لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

بازیگر زن سینما بخاطر مراقبت از پدرش بازی نمی کند!

هیلاری سوانک(Hilary Swank) بازیگر سرشناس سینمای جهان برای مراقبت از پدر بیمارش، پیشنهادهای جدید برای بازی را رد می کند.

 

بازیگر زن سینما بخاطر مراقبت از پدرش بازی نمی کند!

هیلاری سوانک(Hilary Swank) بازیگر سرشناس سینمای جهان برای مراقبت از پدر بیمارش، پیشنهادهای جدید برای بازی را رد می کند.

رد پیشنهادهای بازیگری توسط هیلاری سوانک

هیلاری سوانک (Hilary Swank) برنده 2 دوره جایزه آکادمی اسکار، به خاطر مراقبت از پدرش که به تازگی تحت عمل جراحی پیوند ریه قرار گرفته، از قبول کردن نقش  جدید خودداری می کند. این بازیگر 40 ساله سینما گفت که با رضایت کامل این کار را انجام داده و از اینکه زمان بیشتری را درکنار پدرش می گذراند، خرسند است.

سوانک با اشاره به اینکه پدرش در حال حاضر احتیاج به مراقبت داشته و او تنها کسی است که می تواند این کار را انجام دهد، گفت :«این روزها در چشم بر هم زدنی می گذرند. من به دلیل مراقبت از پدرم مجبورم به موقعیت های کاری نه بگویم اما مهمترین چیزی که در زندگی هر کس وجود دارد، خانواده است.»

بازیگر فیلم های «دختر میلیون دلاری» و «پسرها گریه نمی کنند» اضافه کرد :«اکنون بیش از هر کاری، دوست دارم از پدرم پرستاری کنم. می دانم که اگر این کار را انجام ندهم، یک روز به گذشته نگاه خواهم کرد و افسوس خواهم خورد که چرا پدرم را در زمانی که به من نیاز داشت رها کردم.»

سوانک در این گفتگو که با هدف تبلیغ برای یک کمپین در جهت نشان دادن مشکلات خانواده های نیروهای نظامی، در زمان حضور سرپرست خانواده در منطقه جنگی انجام می شد، گفت که پدر او هم یک نظامی بوده و به همین دلیل آنها نتوانسته اند زمان زیادی در کنار هم حضور داشته باشند. او با بیان اینکه رابطه بسیار نزدیکی با پدرش دارد، افزود :«رابطه ای که در این زمان بین ما ایجاد شده، می تواند جبرانی باشد بر تمام زمان هایی که از همدیگر دور بوده ایم.»

گردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ

جدید ترین مطالب سایت