لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

آخرین جزئیات ساخت و ساز میدان سپاه

این روزها آسمان آبی پل چوبی با اسکلت فلزی ساختمانی که مشخص نیست چه کاربری دارد، شکافته شده، ساختمانی که در هیاهوی انتقادات همین طور بالا می رود.

هموطن :حالا در شرایطی مسولان شهرداری تقصیر را متوجه نیروهای مسلح می دانند، معاون حقوقی و امور مجلس سپاه و رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس طی مصاحبه ای اقدام سپاه را قانونی می دانند اما عضو هیات رئیسه شورای شهر در مورد آخرین جزئیات ساخت و ساز در میدان سپاه توضیحاتی را ارائه می کند.

ابوالفضل قناعتی، در مورد آخرین روند بررسی ساخت و ساز در میدان سپاه با بیان اینکه بررسی ها نشان داده است که نیروهای مسلح براساس ضوابط و قوانین، طی نامه ای به شهرداری در مورد ساخت و ساز در داخل پادگان اطلاع می دهد گفت: اما شهرداری منطقه طی زمان یکماهه، پاسخی به نامه سپاه نداده و این سکوت نیز گواه موافقت شهرداری بوده است.

وی با بیان اینکه سپاه برای ساخت و ساز موافقت شهرداری را جلب کرده گفت: تا بدین جا حق با سپاه است اما این نهاد در پهنه G(فضای سبز) اقدام به بلندمرتبه سازی کرده است که باید برای این مهم، موافقت کمیسیون ماده 5 و شورای عالی معماری و شهرسازی را اخذ می کرده است.

قناعتی با اشاره به نقص حریم خط آسمان توسط این سازه گفت: اگر سپاه توانسته باشد موافقت این دو ( کمیسیون ماده5 و شورای عالی معماری) را اخذ کرده باشد اقدامش درست است درغیر اینصورت باید نسبت به تصحیح عمل خود اقدام کند.

محمدعلی پورمختار رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس در این باره اظهار کرده بود که با ملاحظه اسناد و مدارک سپاه پاسداران کاملا محرز است که تخلفی در جریان اخذ مجوز و ساخت و سازهای عشرت آباد صورت نگرفته است و سردار یزدی، معاون حقوقی و امور مجلس سپاه نیز برای نخستین بار طی مصاحبه ای به انتقادات پیرامون این ساخت و ساز واکنش نشان داده و عنوان کرد: پیش از این در تاریخ 30 مرداد سال 92 با شهرداری تهران مکاتبه شده است و بر اساس این نامه مدیر کل پیگیری امور نهادها و سازمان های معاونت امور مناطق شهرداری تهران در 13 شهریور 92 به شهرداری منطقه 7 اعلام کردند سپاه پاسداران مجاز به انجام اقداملات لازم خواهد بود در نتیجه سپاه به وظایف قانونی خود عمل کرده است.

جدید ترین مطالب سایت