لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

دستگیری "سعید سنگک" با شلیک 12 تیر

رئیس کلانتری 111 هفت چنار از دستگیری دو خلافکار معروف محله هفت چنار پس از تعقیب و گریز و شلیک 12 تیر خبر داد.

هموطن :رئیس کلانتری هفت چنار، سرهنگ اکبر مرادی در تشریح جزئیات این خبر گفت: چندی پیش حوالی غروب آفتاب بود که ماموران کلانتری 111 حین گشت زنی در خیابان غفوری به راکب و ترک نشین یک دستگاه موتورسیکلت پالس مشکی رنگ مشکوک شدند.

وی با بیان اینکه این افراد به محض رویت ماموران اقدام به فرار کردند، گفت: به همین دلیل تعقیب و گریزی میان پلیس و دو متهم شکست گرفت و آنان بدون توجه به دستور ایست پلیس به مسیر خود ادامه دادند تا اینکه پس از حدود 10 دقیقه ماموران با رعایت قوانین به کارگیری سلاح اقدام به شلیک سه تیر هوایی کردند.

رئیس کلانتری 111 هفت چنار خاطرنشان کرد: پس از شلیک تیر بود که ترک نشین موتور با فریاد از راکب خواست که توقف کند. پس از آن نیز شیئی شبیه به قمه را به منظور تهدید به ماموران نشان داد که در این حین ماموران اقدام به شلیک یک تیر به سمت لاستیک موتور کردند که گلوله به پای راکب موتورسیکلت اصابت کرد.

وی با بیان اینکه یک تیر نیز به باک موتورسیکلت اصابت کرد، گفت: در این تعقیب و گریز جمعاً 12 تیر شلیک و سرانجام دو متهم تسلیم پلیس شدند که پس از بررسی سوابق آنها مشخص شد که راکب موتورسیکلت از سارقان سابقه دار و تحت تعقیب پلیس به نام سعید معروف به "سعید سنگک" بوده و ترک نشین موتور نیز از خلافکاران منطقه به نام ارسلان است.

مرادی با بیان اینکه سعید برای درمان با هماهنگی پلیس به مراکز درمانی منتقل شد، گفت: در بازرسی از این افراد 5 دستگاه گوشی تلفن همراه که به احتمال زیاد مسروقه بوده به همراه 70 سانت شیشه و سه رشته گردنبند طلا که از شهروندان زورگیری شده بود، کشف و ثبت شد.

رئیس کلانتری 111 هفت چنار با اشاره به پرونده برای دو متهم دستگیر شده گفت: پرونده این افراد برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.

جدید ترین مطالب سایت