لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

روایت 10 سال شکنجه دردناک نوجوان 14 ساله

نوجوان 14 ساله ای پس از تحمل 10 سال شکنجه و آزار و اذیت باور نکردنی و بسیار دردناک از سوی زوج پرستار نجات پیدا کرد.

هموطن :این نوجوان سیزده ساله که نامش برده نشد اهل یونیون واقع در شمال کارولینا است، متحملشکنجه و اذیت و آزار های وحشتنناک توسط پرستاری بود که از او مراقبت میکرد.

بر اساس گزارش پلیس این نوجوان وقتی کودک بود بدلیل حضور مادرش در یک شهر دیگر، عمه اش از او مراقبت میکرد اما پس از مدتی عمه اش برای مراقبت بهتر او را به پرستاری سپرد.

روایت 10 سال شکنجه دردناک نوجوان 14 ساله

مادر این قربانی بعد از فهمیدن این موضوع خواستار پس گرفتن فرزندش شد اما دریافت در پی یک تعهد نامه خانم لارسون پرستار بچه در واقع قیم فرزندش شده و تا پایان قرار داد باید نزد آنها بماند.

روایت 10 سال شکنجه دردناک نوجوان 14 ساله

پلیس که در گزارشی در نوامبر 2013 مبنی بر گم شدن یک حیوان به خانه جنایت کار رفته جایی که مملو از مدفوع حیوانات بود و بوی تعفن داشت، پلیس در جستجوی حیوان چیز دیگری میابد،4 بچه 7  تا 14 ساله که یکی از آنها  جلوی ایوان خانه با زنجیر بسته شد ه بود.

پلیس در ادامه افزود خانم "لارسون" و همسرش آقای "هارپر" به جرم کودک آزاری دستگیر و باز داشت شدند. 

این زوج که سرپرستی بچه ها را قبول میکردند آنها را شکنجه داده و در کارهای ناشایست از آنها استفاده میکردند.

قربانی در گزارش خود گفت که جنایت کاران دست و پای او را بسته و به دستگیره در زنجیر میکردند  او شبها در همان حال  روی زمین میخوابید،و تنها وقتی او را باز میکردند که مجبور به تمیز کردن خانه و پاک کردن مدفوع حیوانات بود.

او که از سوختگی صورتش توسط سیم برق و شکستگی انگشتش با انبر رنج می برد افزود:شبهای زیادی اجازه استفاده از توالت را نداشته و به او گرسنگی میدادند،بعضی وقتها بچه های  دیگر از ته مانده غذا دزدیده و از طریق شکاف دیوار به او میدادند.هنوز اثر جراحتی که اقای "هارپر "بر روی بازوی او ایجاد و روی آن نمک پاشیده،قابل مشاهده است.

چند روز قبل از خلاصی او ،"هارپر" او را مقصر مرگ یکی از مرغ ها دانسته و او را مجبور کرد تا آنرا به گردنش آویزان کند حتی شب در هنگام خواب.

روایت 10 سال شکنجه دردناک نوجوان 14 ساله

این قربانی در ادامه افزود؛وقتی مادرم به دیدن من می آمد در حضور این دو جنایت کار جرات گفتن رفتار وحشیانه اآنها را نداشتم.

این زوج پس از بازداشت در دادگاه محاکمه شدند و آقای "هارپر" 58 ساله به 10 سال زندانی و خانم "لارسون" 58 ساله به 18  ماه زندانی محکوم شدند.

خانم "لارسون" با پرداخت مبلغ نقدی در ماه اپریل آزاد شد و در همان شهرستانی است که قربانی با مادر خود زندگی می کند.

این نوجوان که در حال حاضر در حال گذرندان دوره روان درمانی  است به دلیل وحشت روبرو شده با این جنایت کار خواستار ادامه مجازات اودر زندان شد و در ادامه گفت که این پرستار نه تنها از شکنجه خبر داشت که آن را تشویق نیز می کرد و به اندازه همسرش مقصر است.

جدید ترین مطالب سایت