لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

نکاتی مهم در نگهداری از شلوارهای جین سفید

برخی در حفظ و نگهداری از جین های سفید متخصص هستند و اجازه نمی دهند که لباس هایشان ظاهری کدر پیدا کنند و همیشه آنها را تمیز و مرتب نگه میدارند

هموطن :برخی در حفظ و نگهداری از جین های سفید متخصص هستند و اجازه نمی دهند که لباس هایشان ظاهری کدر پیدا کنند و همیشه آنها را تمیز و مرتب نگه میدارند. شما هم برای آنکه شلوارهای جین سفیدتان همیشه سفید و تمیز بماند این نکات را رعایت کنید:

,مد آنلاین,مدآنلاین,دکوراسیون,عکس ماشین،گالری عکس ماشین، تصاویر ماشین، تصویر ماشین های گران، عکس خودرو، عکس اتومبیل

اول، اگر مدتی است که لباس جین سفید خود را نشسته اید،  قبل از شست وشو از اسپری ضد لک  برای از بین بردن لک های احتمالی بر روی آنها استفاده کنید. این نکته را به یاد داشته باشید شما می بایست  لباس های کتان سفید را به مراتب بیشتر از نوع آبی رنگ آنها بشویید. آنها را یک یا دو بار بیشتر از سایر جین ها بشوید.

هنگام شست وشوی اینگونه لباس ها تمام پاک کنندها و سفید کننده های موجود  را کنار بگذارید و به برچسپ روی لباس ها دقت کنید. تنها برای لباس های  کتانی که 100% کتان خالص هستند از سفید کننده استفاده کنید در غیر این باعث زرد می شوند. تنها از سفید کننده ها در لباس های سفید استفاده کنید و نه لباس های رنگ روشن. چرا که مواد قلیایی موجود در این سفید کننده ها باعث زردی می شوند.

از دو دور شستشو استفاده کنید تا مطمئن شوید به خوبی تمیز شده اند. از نرم کننده ها هم استفاده نکنید چرا که با کمال تعجب این محلول ها هم باعث زردی لباس هایتان می شوند.

دیگر اینکه بگذارید لباس هایتان در هوای آزاد و یا در خشک کن هایی با حرارت ملایم خشک شوند. زیرا فعل و انفعلات ناشی از حرارت بالا با مواد قلیایی موجود در سفید کننده ها باعث زردی هرچه بیشتر در لباس می شوند. با تمام این تمهیدات، لباس های جین شما می بایست خوب و تمیز به نظر برسند. راهی موثر که لباس های شما از حالت دسته دوم و قدیمی خارج شوند.

جدید ترین مطالب سایت